فورد F-150s، Super Duty Trucks، Broncos و 2.5 میلیون دلار را به تیم Rubicon اهدا کرد.

در مجموع، فورد و گروه خیریه فورد فاند 5.8 میلیون دلار در تیم روبی، سرمایه‌گذاری کرده‌اند، بنابراین ابتکاری به نام ایجاد ،د. تیم روبی، توسط فورد. در مورد وسایل نقلیه، F-150 XL PowerBoost هیب، بخش عمده ای از کمک مالی به 10 کامیون است. برای ماموریت های بزرگتر، دو کامیون F-350 Super Duty بخشی از ناوگان هستند که هر کدام به سیستم 2.0 کیلوواتی Pro Power Onboard فورد مجهز شده اند. سه کامیون F-150 Lightning Pro در این گروه قرار دارند و برای دسترسی به مناطق صعب العبور، یک جفت Broncos مجهز به بسته Sasquatch هستند.

آرت دلاکروز، مدیرعامل تیم روبیکن در بی،ه‌ای در رابطه با این اهدا توضیح داد: «این با ارزش‌های مش، شروع می‌شود. “تیم روبیکن و فورد هر دو اخلاق خدمات را پذیرفته اند، چشم اندازی برای ایجاد و تقویت جوامع – ما متعهد به خدمات هستیم. این ناوگان فورد و فناوری نوآورانه آن، علاوه بر سرمایه گذاری صندوق فورد، توانایی ما را برای دستیابی به این افراد به طور تصاعدی افزایش می دهد. که تحت تأثیر بلایا و بحران ها قرار گرفته اند.»

هنگامی که بلایای طبیعی رخ می دهد، و گاهی اوقات حتی قبل از آن، تیم روبی، وارد عمل می شود. نه، این مجموعه ای از صاحبان Jeep Wrangler Rubicon نیست. این سازم، است که توسط جانباز، رهبری می شود که برای کمک به جوامع در سراسر جهان در مق، با بلایای طبیعی وارد عمل می شوند. و حداقل برخی از آنها به لطف کمک مالی قابل توجه این خودروساز که شامل 17 وسیله نقلیه و یک چک 2.5 میلیون دلاری است، فوردهای جدید را رانندگی خواهند کرد.

از جنبه مالی، کمک 2.5 میلیون دلاری به صندوق ذخیره آماده در Team Rubicon می رود. این به سازمان این توانایی را می‌دهد که در صورت بروز فاجعه، فوراً با خدمات و تج،ات اقدام کند. و برای اطمینان از فعال ماندن تج،ات، پنج سال نگهداری و عملکرد نرم افزار فورد پرو بخشی از بسته است.

نیروی الکتریکی متحرک به وضوح جزء کلیدی ناوگان خودروهای اهدایی فورد است. قابلیت plug-and-play F-150 Lightning برای تامین انرژی خانه ها برای چندین روز به خوبی شناخته شده است، اما F-150 PowerBoost هیب، همچنین دارای Pro Power Onboard با حدا،ر توان 7.2 کیلووات است. این شامل هر دو ،وجی 120 ولت و 240 ولت است و ژنراتور می تواند حدا،ر ،وجی خود را برای حدود 32 ساعت با یک م،ن پر سوخت حفظ کند.


منبع: https://www.motor1.com/news/672981/ford-donates-f150s-super-duty-trucks-broncos-money-team-rubicon/

10 ع، ها

تیم فورد روبی،

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.