لندروور دیفندر 75مین نسخه محدود، آفرود آفرود نمادین را جشن می گیرد

هنوز تعداد کمی از خودروهای نمادین ماندگار در حال تولید هستند و Defender مطمئناً یکی از آنهاست. لندروور سری I را در نمایشگاه خودروی آمستردام در سال 1948 معرفی کرد، به این م،ی که آفرود 75 سال خود را جشن خواهد گرفت.هفتم سالگرد سال آینده به منظور نشان دادن نقطه عطف مهم آینده، مارک بریت،ایی که متعلق به تاتا موتورز است، یک مدل محدود در دو در 90 و چهار در 110 را عرضه می کند، اما نه 130 جدید.

لندروور دیفندر 75 نسخه محدود

لندرور دیفندر محدود را با آپشن‌های اضافی از جمله یدک‌کش با قابلیت نصب الکتریکی و تایرهای تمام فصل به فروش خواهد رساند. هیچ تغییری در زیر کاپوت وجود ندارد که در آن SUV مقاوم موتورهای بنزینی P400 و دیزلی هیب، ملایم D300 را حفظ می کند که با پیشرانه هیب، پلاگین P400e به آن ملحق شده است.

ریاضیات از 85995 پوند در خانه در بریت،ا برای Defender 90 و از 89995 پوند برای 110 شروع می شود. همزمان با عرضه نسخه ویژه، لندرور یک مجموعه س، زندگی را معرفی می کند که موضوع سبز Grasmere را به همراه دارد. هیچ صحبتی در مورد تعداد این مدل‌ها وجود ندارد، اما LR در حال حاضر سفارش‌هایی را از ،یداران اولیه که مشتاق پشت فرمان مدل سالگرد هستند، می‌پذیرد.


منبع: https://www.motor1.com/news/610156/land-rover-defender-75th-limited-edition/

25 ع، ها

این شاسی‌بلند با رنگ سبز Grasmere رنگ شده است که تا چرخ‌ها و همچنین داخل کابین برای داشبورد و کارت‌های در امتداد دارد. برای اینکه آن را از دیفندر معمولی متمایز کند، لندروور یک بر،ب ویژه “75 سال” را نیز روی درب عقب در زیر دستگیره اعمال می کند. این صندلی‌ها با چیزی پوشیده شده‌اند که LR به آن Resist Ebony می‌گوید، در حالی که کنسول وسط با مواد روبوستک پوشیده شده است که ادعا می‌شود قوی‌ترین پارچه موجود برای خودرو است.

م،ع 75هفتم نسخه محدود مبتنی بر سطح تریم HSE سخاوتمندانه است، به این م،ی که شما طیف وسیعی از محصولات را دریافت خواهید کرد. از جمله این چراغ‌ها می‌توان به چراغ‌های LED ماتریسی، دوربین 360 دید، نمایشگر هدآپ، شارژر بی‌سیم گوشی هوشمند، کنترل آب و هوای سه منطقه‌ای، صندلی‌های حافظه و سیستم اطلاعات سرگرمی Pivi Pro 11.4 اینچی اشاره کرد. به صورت استاندارد با سقف پارچه ای تاشو عرضه می شود، اما می تو،د به صورت اختیاری به سقف پانوراما کشویی تغییر دهید. همانطور که انتظار می رفت، پاسخ Terrain قابل تنظیم نیز بخشی از معامله است.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.