مازراتی MC20 GT2 را با صداهای باورنکردنی Nettuno V6 معرفی کرد


پیش از عرضه جه، MC20 GT2 در 30 ژوئن، مازراتی تصمیم گرفت با یک ویدیوی کوتاه ما را اذیت کند. برخلاف بسیاری از ویدئوهای تیزر که فقط بخش کوچکی از ماشین را نشان می‌دهند یا ماشین را با دود و نور تاریک پنهان می‌کنند، این یکی از موتور V6 نتتونو در حالی که با آهنگ کامل مسابقه می‌داد، کلوزآپ‌هایی را نشان می‌دهد.

ما قبلاً تصاویری از مازراتی MC20 GT2 را دیده‌ایم که این خودروساز در ماه مارس و قبل از نمایش آن در Autodromo Varano de’ Melegari ارائه کرد. نسخه مسابقه ای MC20 موتور خودروی جاده ای را حفظ می کند، یک موتور 3 لیتری V6 با توربوشارژ دوقلو که از فناوری احتراق دوقلو مشابه موتور فرمول 1 استفاده می کند. نسخه جاده ای 621 ، بخار قدرت و 538 پوند فوت گشتاور تولید می کند. همراه با گیر،س هشت سرعته دوکلاچه، در کمتر از 2.9 ث،ه به سرعت 60 مایل در ساعت قبل از رسیدن به 201 مایل در ساعت می رسد.

مازراتی MC20 GT2

20 ع، ها

مازراتی همچنان در مورد ،وجی GT2 حرف اول را می زند و فقط می گوید که بیشتر از نسخه خیاب، است. تنها چیزی که می د،م این است که صدا، بخشی از ویدیوی تیزر منتشر شده در صفحه توییتر Maserati Corse، حماسی است. زم، که GT2 از میان دنده‌ها عبور می‌کند، 24 ث،ه لذت شنیداری دارد، هر یک م، سریع و ،ری از ث،ه برای نفس کشیدن تا رسیدن به سرعت نهایی تغییر می‌کند.

اوایل این ماه، این خودروساز یک فیلم کوتاه دیگر به نام «همراهان در سفر» منتشر کرد که در آن MC20 Cielo، GranTurismo Folgore و کراس اوور Grecale را برجسته کرد. این سه خودرو مسیری را که مازراتی در حرکت است به نمایش می گذارند و گیبلی را پشت سر می گذارند که در سال 2024 متوقف می شود. اما تا آن زمان، ما اولین نمایش جه، MC20 GT2 را داریم که سه روز دیگر منتظر آن هستیم. زمان با گوش دادن به موتور V6 باشکوه آن به سرعت گذشت.

مازراتی MC20 پروژه ای پرشور برای مازراتی است که توانایی های آن را به نمایش می گذارد و به پیشروی در احیای ترایدنت کمک می کند. جدید تقریباً 300000 دلار به شما باز می گرداند. با این حال، ماشین های زیادی در دسترس هستند از طریق رجیستری duPont با کمترین مایل برای پول کمتر
منبع: https://www.motor1.com/news/674320/maserati-teases-mc20-gt2-with-nettuno-v6-sounds/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.