مرسدس برای اولین بار مجوز ADAS سطح 3 را برای استفاده در کالیفرنیا دریافت کرد

“Mercedes-Benz Drive Pilot تنها سیستم SAE سطح 3 جهان با تاییدیه نوع معتبر بین المللی است. این سیستم بر پایه ای بسیار مستحکم ساخته شده است و استانداردهای جدید صنعت را تعیین می کند. Drive Pilot از معماری بسیار پیچیده خودرو مبتنی بر افزونگی با تعداد زیادی سنسور استفاده می کند. رانندگی راحت و ایمن خودکار مشروط. گواهینامه توسط مقامات در کالیفرنیا و نوادا یک بار دیگر تأیید می کند که افزونگی روشی امن و در نتیجه روش درست است.


منبع: https://www.motor1.com/news/671327/mercedes-level3-autonomous-driving-approvail-california/

25 ع، ها

سنسورهای جلوپنجره پایلوت مرسدس بنز ک، S درایو

سیستم Drive Pilot این خودروساز به‌،وان یک آپشن در مدل‌های S-Cl، 2024 و EQS 2024 در دسترس خواهد بود و انتظار می‌رود اولین خودروهای مجهز به این فناوری در اوا، سال 2023 به مشتریان تحویل داده شود. همین سیستم باعث شد برند آلم، به اولین خودروساز تبدیل شود. در ایالات متحده برای ارائه رانندگی خودکار سطح 3 در ژانویه امسال، زم، که Drive Pilot برای استفاده در نوادا گواهینامه دریافت کرد.

مرسدس بنز اولین شرکت خودروسازی است که گواهینامه ای از ایالت کالیفرنیا برای فروش خودروهای تولید استاندارد مجهز به رانندگی خودکار مشروط سطح 3 دریافت می کند. اساساً، این بدان م،است که برخی از مدل‌های مرسدس را می‌توان در بزرگترین بازار خودروی ایالات متحده بدون تعامل بین راننده و ماشین تحت شرایط خاص هدایت کرد. با این حال، راننده همچنان باید آماده باشد تا در صورت قطع شدن سیستم، کنترل را به دست بگیرد.

اگر تازه وارد دنیای فناوری‌های خودمختار هستید، م،ی همه اینها در اینجا آمده است. اگر سوار S-Cl، 2024 یا EQS 2024 مجهز به Drive Pilot هستید، می‌تو،د دست‌های خود را از روی فرمان بردارید و به ترافیک فکر کنید و روی فعالیت‌های دیگر از جمله برنامه‌های کاربردی روی نمایشگر مرکزی خودرو تمرکز کنید. این امر در بخش های خاصی از آزادراه با سرعت حدا،ر 40 مایل در ساعت امکان پذیر خواهد بود. با این حال، راننده باید در هر زمان آماده باشد تا کنترل کامل خودرو را در دست بگیرد.

مرسدس در آینده می خواهد سیستم را بهبود بخشد و آن را با سرعت 80 مایل در ساعت کار کند. شرکت‌هایی مانند Nvidia و Luminar به سازنده خودرو کمک می‌کنند و قطعات مختلفی را برای Drive Pilot ارائه می‌کنند. علاوه بر این، مرسدس می‌خواهد دسترسی به سیستم را به سایر ایالات آمریکا و دیگر مناطق در سراسر جهان گسترش دهد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.