مرسدس بنز CLE کوپه کاملا جدید قبل از معرفی رسمی به نمایش گذاشته شد

ع، جاسوسی مرسدس-AMG CLE 63 از جلو پس از رونمایی رسمی مرسدس بنز در تاریخ 5 ژوئن، بیشتر در مورد مرسدس بنز دو درب بیشتر خواهیم دانست، بنابراین به طور مرتب موتور1 را بررسی کنید تا متوجه شوید که این مرسدس بنز چیست.


منبع: https://www.motor1.com/news/674749/mercedes-cle-teaser/

همانند مدل‌های کانورتیبل کنونی، CLE دراپ تاپ آینده دارای سقف پارچه‌ای خواهد بود که می‌توان گفت ظریف‌تر، فشرده‌تر و س،‌تر از سقف سخت‌تر تاشو است، اما در عین حال، نمی‌تواند همان سطح استحکام ساختاری را ارائه دهد. به ،وان همتای مد روز خود.

19 ع، ها

مرسدس بنز در صفحه رسمی فیس بوک خود ع، پروفایلی از کوپه کاملاً جدید CLE منتشر کرد و اعلام کرد که مدل دو در در تاریخ 5 ژوئیه ساعت 11 صبح به وقت شرقی (5 بعد از ظهر به وقت تابست، اروپای مرکزی – CEST) عرضه می شود.

نسل قبلی مرسدس AMG E53 دارای یک موتور 3.0 لیتری شش خطی متصل به یک موتور الکتریکی بود که ،وجی ،یبی 451 ، بخار را داشت که از طریق سیستم AWD 4Matic+ این برند به هر چهار چرخ توزیع می‌شد، بنابراین می‌تو،م انتظار CLE آینده را داشته باشیم. 53 AMG چیزی شبیه به ج، کوپه های داغ را در هنگام عرضه به ارمغان بیاورد.

کوپه آینده در نهایت جایگزین کمتر از چهار مدل در مجموعه برند آلم، خواهد شد، زیرا به سمت یک خط تولید ساده از وسایل نقلیه گازسوز حرکت می کند. در ابتدا، سقف سخت دو در جای کوپه ک، C و کوپه ک، E در حال حاضر موجود را خواهد گرفت، با انواع کانورتیبل هر دو جایگزین CLE کانورتیبل می شود، که می د،م به لطف چندین جاسوس در حال ساخت است. ع، های گرفته شده در 12 ماه گذشته

طبق یک سند EPA فاش شده توسط ماشین و راننده در ماه آوریل، CLE همچنین یک نسخه شش سیلندر و همچنین یک نسخه عملکردی AMG 53 را دریافت خواهد کرد که هر دو نسخه دیفرانسیل عقب و چهار چرخ متحرک 4Matic در لیست پیکربندی های موجود قرار دارند.

با بازگشت به نسخه کوپه ای که هفته آینده معرفی می شود، ظاهراً نام رمز “C236” را یدک می کشد و به نظر می رسد بدنه ای کاملاً براق دارد که یادآور کوپه بد اقبال ک، S است که فقط یک نسل دوام آورد.

CLE جدید در اروپا، ایالات متحده و سایر بازارها در سراسر جهان فروخته خواهد شد، با فروشندگان آمریکایی در ژوئن 2022 زم، که مرسدس بنز به آنها گفت که این خودرو در ابتدا در دسترس خواهد بود. با یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر برقی. در سدان فعلی ک، C، این موتور خاص در نسخه هیب، پلاگین C300e ،یبی 308 ، بخار قدرت دارد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.