مرسدس کانسپت سطح مقدماتی را معرفی کرد که در نمایشگاه خودروی IAA مونیخ رونمایی خواهد شد

همچنین مدل‌ها و مفاهیم الکتریکی و برقی آینده خود از جمله Vision EQXX و Vision One-Eleven را به نمایش خواهد گذاشت. شرکت‌کنندگان می‌توانند این مجموعه‌ها را تجربه کنند و این شرکت قرار است در ناوگ، متشکل از 30 مدل برقی و برقی خود، سواری مسافران را در نمایشگاه ارائه دهد.

مرسدس بنز کانسپت جدیدی را در نمایشگاه خودروی IAA Mobility امسال در مونیخ آلمان معرفی خواهد کرد. پیش نمایش چشم انداز شرکت برای بخش «ورودی» آن است. سال گذشته، این خودروساز اعلام کرد که سبد محصولات خود را به سه دسته بازنگری خواهد کرد و ما با تیزری که یک سدان شیک را به نمایش می‌گذارد، نگاهی به خط تولید آینده خواهیم داشت.

تیزرهای مفهومی مرسدس بنز Entry Segment

مرسدس با این اطلاعیه جزئیات جدیدی در مورد این کانسپت ارائه نکرد. با این حال، مدل تولیدی Entry Luxury قرار است بر روی پلتفرم MMA سوار شود و می‌تواند در سال 2024 معرفی شود، بنابراین دیدن یک کانسپت در اوا، امسال با آن مطابقت دارد. در حالی که برقی‌سازی کامل در آینده این شرکت است، معماری جدید MMA می‌تواند موتورهای احتراق داخلی را در خود جای دهد، حتی اگر مرسدس آن را برای پیشرانه‌های الکتریکی طراحی و بهینه‌سازی کرده باشد.

این مدل بسیار شبیه به خودروی مرسدس در سال 2022 به نظر می رسد، اما تصویر جدید از جنبه های خاصی کمی آشکارتر است. این گلخانه براق، عرشه کوتاه عقب و لهجه های سفید در سراسر خطوط بدنه را نشان می دهد. این پیش‌نمایش نقطه‌ی ورود به مجموعه را نشان می‌دهد، با Entry Luxury، Core Luxury، و Top-End Luxury که مجموعه را پارتیشن بندی می‌کنند.

تیزرهای مفهومی مرسدس بنز Entry Segment

روشن ، تصویر در فتوشاپ (در مقایسه با بالا) جزئیات بیشتر و تلاش های این شرکت برای پنهان ، سایر قطعات بدنه را نشان می دهد. احتمالاً باید منتظر تیزر دیگری یا رونمایی کامل باشیم تا نمای جلو و عقب آن را ببینیم.

IAA Mobility در تاریخ 5 سپتامبر آغاز می شود و تا 10 سپتامبر ادامه خواهد داشت. نمایشگاه هنوز فاصله زیادی دارد، اما می د،م که پورشه یک مفهوم الکتریکی را به نمایش می گذارد در حالی که فول، واگن اسپرت خود را به نمایش می گذارد. ID.7 GTX با سیستم چهار چرخ محرک و قدرت بیشتر. اوپل تنها برند Stellantis خواهد بود که در نمایشگاه امسال حضور خواهد داشت.


منبع: https://www.motor1.com/news/678455/mercedes-teases-entry-level-concept-iaa-munich/

آنچه ما می تو،م ببینیم شامل آینه بغلی است که به ستون A متصل شده است. همچنین به نظر می رسد که لهجه های سفید نشان دهنده یک خط ظاهری برجسته است که از دو طرف خودرو به سمت ستون B امتداد دارد. یکی از مواردی که در تیزر وجود ندارد دستگیره‌های درب قابل مشاهده است، اما به نظر نمی‌رسد خودرو خیلی از س، ظاهری فعلی برند فاصله بگیرد.

و مرسدس در نمایشگاه امسال از تلاش های خود در زمینه خودروهای برقی تبلیغ خواهد کرد. این اولین باری خواهد بود که این شرکت کل مدل های برقی فعلی خود را در یک مکان در هر برندی در اختیار دارد. این نمایش همچنین میزبان اولین نمایش جه، E-Cl، All-Terrain جدید خواهد بود. این پیشرانه و جزئیات استایل را با بقیه مدل ها به اشتراک می گذارد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.