مرسدس-AMG GLC کوپه 2024 را در جدیدترین ویدیوی جاسوسی Scantly Clad In Comouflage ببینید

مرسدس-AMG GLC کوپه جدید کمی عریض تر و طول، تر از مدل قبلی خود خواهد بود و دارای جلوپنجره مخصوص AMG با سپر جلوی اصلاح شده و ورودی های هوای بزرگتر است. طرفین دارای دامن های جانبی برجسته تر و یک دیفیوزر تهاجمی با چهار لوله اگزوز در پشت خواهند بود. هنوز تاییدی در مورد عرضه رسمی آن دریافت نکرده ایم، اما انتظار داریم تا اوا، امسال به ،وان یک مدل 2024 معرفی شود.

خبر خوب این است که انتظار می رود پیشرانه جدید AMG GLC کوپه 671 ، بخار یا 286 ، بخار بیشتر از GLC 43 فعلی تولید کند که به آن شتاب صفر تا 60 مایل در ساعت در محدوده سه ث،ه وسط می دهد. با این حال، در حالی که خودروهای قبلی AMG متکی به جابجایی بیشتر از موتور V8 یا V6 بودند، GLC 63 کوپه جدید از نسخه 2.0 لیتری چهار سیلندر هیب، از ک، C AMG استفاده می کند.

به ،وان زیرمجموعه مرسدس بنز AG با عملکرد بالا، مدل های مرسدس بنز AMG در مقایسه با همتایان خود قدرتمندتر و عملکرد محورتر هستند. مدل پرچمدار مرسدس AMG GT است که به دو صورت کوپه دو در و چهار در عرضه می شود.


منبع: https://www.motor1.com/news/675881/mercedes-amg-glc-coupe-spy-video/

مشاهده‌های اخیر شامل ع،‌های جاسوسی از نسخه استتار شده GLC 43 Coupe در نزدیکی مقر AMG در ژانویه و ع،‌های جدیدتر GLC 63 Coupe در ماه آوریل است که پوشش‌های کمی روی قاب جلو و عقب دارد. که در نهایت منجر به چندین رندر به اشتراک گذاشته شده توسط Kolesa.ru و اکنون این ویدیو از walkoARTvideos شد.

29 ع، ها

مرسدس AMG GLC نسخه عملکردی مرسدس بنز GLC است که قدرت و ظاهری تهاجمی را ارائه می دهد. نسخه کوپه این شاسی بلند کوچک این عملکرد را با س، فست ، اسپرت تر ،یب می کند که باعث می شود بیشتر شبیه یک AMG ک، C بلندتر به نظر برسد تا یک SUV. نسخه جدیدی از GLC کوپه قرار است اوا، امسال عرضه شود و اخیراً چندین بار در معرض دید عموم قرار گرفته است.

نمای جانبی مرسدس بنز GLC کوپه 2024

همچنین ماه گذشته این شانس را داشتیم که مرسدس بنز GLC ک، 2024 را بر،م و آن را “جایگزینی دوست داشتنی تر برای BMW X4 یا Audi Q5 Sportback” یافتیم. GLC کوپه معمولی از یک پیشرانه هیب، 48 ولتی با یک توربوشارژر 2 لیتری چهار سیلندر برای تولید 255 ، بخار قدرت و 295 پوند فوت گشتاور استفاده می کند که باعث می شود شتاب صفر تا 60 مایل در ساعت در 6.2 ث،ه خوب باشد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.