مرسدس AMG GT 53 کوپه اسپید قادر به پنهان کردن پیشرانه PHEV نیست

15 ع، ها

جزئیات پیشرانه همچنان یک راز باقی مانده است، اما این خودرو باید همان تنظیمات AMG C63 SE Performance را دریافت کند. این بدان م،است که AMG GT 53 که احتمالاً AMG GT 53 SE Performance نامیده می شود، از یک موتور 2 لیتری توربوشارژ و یک موتور الکتریکی برای تولید ،یبی 671 ، بخار (493 کیلووات) بهره می برد. یک خودروی هیب، پلاگین با موتور V8 در بالاترین حد خود قرار خواهد گرفت و احتمالاً بیش از 800 ، بخار (588 کیلووات) قدرت خواهد داشت.

ما فضای داخلی خودرو را ندیده ایم، اما باید شبیه به SL باشد. با این حال، ما انتظار نداریم که GT صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی کج SL را داشته باشد. این دو خودرو پلتفرم‌ها و برخی قطعات مش، خواهند داشت، اما ماموریت‌های متفاوتی با مرسدس دارند. GT جدید یک خودروی اسپرت و با قابلیت پیست خواهد بود، در حالی که SL تجربه‌ای راحت‌تر از کروز لو، را ارائه می‌دهد.

مرسدس استایل ماشین را زیر پوشش استتار پنهان می کند و تقریباً همه چیز را به جز سقف می پوشاند. بسیاری از جزئیات ظاهری ظریف پنهان می ماند و روکش جلویی چهره ورزشی خودرو را مخدوش می کند. با این حال، کوپه دارای یک جلوپنجره عریض است که در بالای یک دهانه جلوپنجره گسترده پایینی قرار گرفته است. سوراخ‌های کاموی جلو نشان می‌دهد که فاسیا ورودی‌های بزرگی در لبه‌های بیرونی سپر دارد.

مرسدس نگفته است که GT جدید چه زم، می تواند معرفی شود، اما انتظار داریم سال آینده رونمایی شود. نسخه پرطرفدار PHEV V8 احتمالاً بعداً وارد بازار خواهد شد و پس از عرضه نسخه‌های دیگر مرسدس به خط تولید ملحق خواهد شد. این خودروساز تنها GT را به ،وان یک کوپه عرضه خواهد کرد زیرا مرسدس GT رودستر را متوقف کرد و عملاً آن را با SL جدید جایگزین کرد.


منبع: https://www.motor1.com/news/618405/mercedes-amg-gt-53-spied/

در عقب آنقدر اعوجاج وجود ندارد، چراغ‌های عقب نازک تا حدی توسط استتار پوشانده شده است. پیشرانه هیب، پلاگین به راحتی قابل تشخیص است و درب شارژ به وضوح روی سپر عقب قابل مشاهده است. لوله‌های اگزوز گرد این GT را از سایر مدل‌هایی که دیده‌ایم متمایز می‌کند، با نوک‌های مربعی نوع رده بالای AMG GT 63 که در سایر ع،‌های جاسوسی کاملاً قابل مشاهده است.

مرسدس در حال آماده سازی یک کوپه جدید است و عکاسان جاسوسی ما آن را در حال آزمایش ثبت ،د. ع،‌ها مرسدس AMG GT 53 کوپه را نشان می‌دهند که حتی با تمام پوشش‌ها نیز براق به نظر می‌رسد. این همراه سقف ثابت SL جدید خواهد بود.

ع، های جاسوسی جدید مرسدس-AMG GT 53 کوپه

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.