مرسدس E 55 AMG واگن بدون محدودیت باعث انفجار اتوبان با سرعت بالا می شود

در واقع، لازم نیست تصور کنید. AutoTopNL دارای یک واگن E 55 مدل 2004 آماده شده و آماده برای حرکت با سرعت در بخش های نامحدود اتوبان آلمان است، و به خوبی از دو ویژگی برخوردار است. به ،وان یک مدل اولیه، از فاسیای ارتقا یافته E 63 استفاده می کند. اما برای اه، این ویدیو، شما بیشتر به محدود کننده سرعت کارخانه ای که پاک شده است علاقه مند خواهید بود. مرسدس بنز در ابتدا این سرعت را روی 155 مایل در ساعت تعیین کرده بود، اما بدون محدودیت، این واگن 18 ساله AMG با چه سرعتی می تواند حرکت کند؟

هنوز هم عشق زیادی به W211 مرسدس بنز ک، E وجود دارد. برای ،، که با نامگذاری پلت فرم Merc آشنایی ندارند، این نسل سوم E-Cl، است که ا،ریت دهه 2000 را در بر می گرفت. در تریم E 55 AMG، هر دو سدان و استیت دارای یک موتور 5.4 لیتری V8 سوپرشارژ با قدرت 469 ، بخار (350 کیلووات) بودند. این رقم هنوز هم امروز بسیار سنگین است، بنابراین می تو،د تصور کنید که این هیولا Mercs 15 سال پیش چگونه بودند.

قبل از هر شرط بندی، در اینجا چند نکته مک،کی دیگر وجود دارد که باید در نظر بگیرید. یک گیر،س پنج سرعته اتوماتیک با V8 جفت می شود و چرخ دنده نهایی آن طول، است. برای کشش کامل پاهای خود به یک تکه بزرگراه سالم نیاز دارد، اما با فضای کافی، هنوز هم قدرت کافی برای سرعت های چشمگیر وجود دارد. در واقع، این مقدار بیش از حد کافی است – با وجود سن و حدود 62000 مایل در کیلومترشمار، این واگن با یک داینو کش اخیر حدود 500 ، بخار (373 کیلووات) قدرت داشت. با مجموعه ای تازه از ،تیک های میشلین پایلوت اسپورت 5 در اطراف، تنها چیزی که لازم است یک بزرگراه شفاف است.

و این همان چیزی است که برای یک سری دویدن های سرعتی بدست می آوریم. اولین انفجار به راحتی نشان می‌دهد که Merc بزرگ از حد مجاز الکترونیکی اولیه خود فراتر می‌رود، اگرچه هنگامی که خودرو به دنده پنجم در حدود 130 مایل در ساعت تغییر می‌کند، شتاب آن به‌طور محسوسی کاهش می‌یابد. با این حال، به طور پیوسته صعود می کند، در نهایت به سرعت 168 مایل در ساعت می رسد قبل از اینکه برای تلاش دیگری رها شود. این بار سرعت‌سنج تا جایی که می‌تو،د به سرعت 300 کیلومتر در ساعت (186 مایل در ساعت) نزدیک می‌شود، بدون اینکه از آن بالا بروید. ترافیک باعث افزایش دریچه گاز می شود، اما آ،ین تلاش واگن E 55 را به بالای سر می فرستد. سرعت 303 کیلومتر در ساعت (188 مایل در ساعت) روی سرعت‌سنج نشان داده می‌شود و سرعت 297 کیلومتر در ساعت (185 مایل در ساعت) برای مدت کوتاهی در GPS ثبت می‌شود.

مشتاق محتوای ک،یک بیشتر هستید؟ بررسی کنید جست و خیز درباره ماشین ها پاد،ت، در زیر موجود است.


منبع: https://www.motor1.com/news/602054/mercedes-e55-amg-wagon-autobahn-top-s،d/نزدیک به یک دقیقه طول می کشد تا E 55 به این رقم برسد، که نشان می دهد حدا،ر سرعت محدود خودرو به خوبی و واقعی است. با توجه به اینکه آئودی RS6 آوانت جدید با قیمت 190 بالاتر است، برای مرسدس قدیمی اصلا بد نیست.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.