مشاهده Studebaker ذخیره شده در کانتینر حمل و نقل دریافت اولین شستشو در 30 سال

در نهایت، Studebaker تمیز است. غیر قابل باور است که خودرو پس از چند روز و چربی زیاد آرنج چقدر متفاوت به نظر می رسد. صاحبش هم باورش نمی‌شود و وقتی آن را می‌بیند به وضوح متاثر می‌شود و می‌گوید: «این کروم از 30 سال پیش بهتر به نظر می‌رسد!»


منبع: https://www.motor1.com/news/659040/studebaker-first-wash-in-30-years/

این کوپه زرد و سفید که توسط ریموند لووی طراحی شده بود، در ابتدا به یک موتور شش سیلندر سر تخت مجهز بود. مالک تصویری را به خدمه WD Detailing نشان می‌دهد که سال‌ها پیش در حال رانندگی با آن به ،وان یک مرد بسیار جوان‌تر بود. او بسیار خوشحال است که می بیند آن را از کانتینر حمل و نقل بیرون می کشد تا درمان آبگرمی را که شایسته آن است دریافت کند.

مالک یکی از همین افراد است. بر اساس WD Detailing در کانال یوتیوب خود، او این قهرمان 1955 Studebaker را در یک کانتینر حمل و نقل در سال 1993 ذخیره کرد. این خودرو که در 30 سال ،یفی پوشانده شده است، خانه یک لانه عظیم هورنت ها و یک لانه بزرگ موش است که بزرگتر از هر تیم دیگری است. تا کنون دیده شده.

تیم بلافاصله ماشین را به مغازه منتقل می کند و شروع به تمیز ، آن می کند. بلافاصله، بدیهی است که Studebaker در وضعیت بسیار بهتری نسبت به آستین هیلی یا حتی شورت کوروت که قبلاً با آن برخورد کرده بودند، است. با این حال، فضای داخلی یکی از بدترین مواردی است که تا به حال به دلیل هجوم موش ها تمیز کرده اند. آنها تصمیم می گیرند ابتدا با آن مق، کنند تا از شر بوی وحشتناک خلاص شوند.

Studebaker که در سال 1852 تأسیس شد، یکی از معدود سازنده‌هایی بود که با موفقیت به ساخت خودرو در قرن بیستم روی آورد. متأسفانه، شرکت South Bend، ایندیانا پس از جنگ جه، دوم روزهای سختی را پشت سر گذاشت و در نهایت در سال 1967 ش،ت خورد. با این وجود، هنوز الهام بخش گروهی از علاقه مندان است که از دیدن اولین شستشوی این خودرو در 30 سال گذشته هیجان زده می شوند. .

با حرکت به نمای بیرونی، دیدن پاک شدن ،یفی و درخشش دوباره رنگ و کروم بسیار رضایت بخش است. بدنه به‌طور شگفت‌انگیزی قابل ارائه و بدون زنگ‌زدگی است، به جز برخی ،اش‌های جزئی و زنگ‌زدگی سطح. پتینه خوبی دارد که می توان آن را حفظ کرد و از آن لذت برد. یا اگر ،ی بخواهد آن مسیر را طی کند، آماده سازی و رنگ آمیزی مجدد بدنه زیاد لازم نیست.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.