معرفی خودروی اسپرت استون مارتین در چند ماه آینده با سیستم اطلاعات سرگرمی جدید

در نتیجه این تمرکز، استون مارتین در حال آماده شدن برای ارائه محصولات جدید، از جمله طیف خودروهای اسپرت جدید است. آدامز مشخص نکرد که چه چیزی در خط لوله قرار دارد، اما گفت که شامل اطلاعات سرگرمی جدیدی است که شرکت قبلاً انجام نداده است. آدامز گفت: “شما واقعاً به طرز خوشایندی شگفت زده خواهید شد.” همانطور که خواهید دید، ما آن را از این هم فراتر می بریم. و در مورد چند ماه آینده صحبت می کنیم.

گرگ آدامز با خودروهای اسپرت ممتاز غریبه نیست. او با 32 سال فعالیت حرفه ای که شامل توقف در فراری، فیسکر و مازراتی است، اهمیت تعریف چشم انداز یک برند برتر را درک می کند. اکنون رئیس منطقه ای استون مارتین برای ژاپن و کره ج،ی، با CarExpert در مورد چشم انداز استون مارتین صحبت کرد.

در اوایل ماه مارس، گزارش دادیم که استون مارتین در حال آماده سازی تغییرات اساسی در خط تولید مدل های خود است. پیش از این خبر، جانشینی برای DB11 مشاهده شد و اخباری مبنی بر اینکه اطلاعات دقیق‌تری در روز بازار سرمایه برای سرمایه‌گذاران اوا، امسال فاش خواهد شد. به گفته لارنس استرول، این محدوده شامل یک خودروی تمام الکتریکی نیز خواهد بود که تابستان امسال معرفی خواهد شد.

علاوه بر جانشینی برای DB11 و یک خودروی الکتریکی جدید، انتظار می‌رود Vantage و DBS نیز مورد بازنگری قرار گیرند که استرول نیز طی تماسی با سرمایه‌گذاران آن را تایید کرد. آدامز همچنین بر نیاز به این بازنگری تاکید کرد و نشان داد که در حالی که DBX 50 درصد از حجم استون مارتین را تشکیل می دهد، خودروهای GT 50 درصد باقی مانده را تشکیل می دهند و هسته اصلی تجارت باقی خواهند ماند.


منبع: https://www.motor1.com/news/656781/aston-martin-new-car-infotainment-system/

به گفته آدامز، زم، که گروه سرمایه گذار لارنس استول استون مارتین را ،ید، افراد زیادی را وارد این کشور ،د که به تثبیت فراری به ،وان یک برند مدرن کمک کرده بودند. در استون مارتین، این برند شامل خودروهای GT موجود و همچنین محصولات جدیدی مانند DBX 707 و Valhalla خواهد بود. با این حال، شامل بردن این برند به آینده بدون آلایندگی با وسایل نقلیه ای است که با برق، هیدروژن یا سایر سوخت های جایگزین کار می کنند.

آدامز می‌گوید: «اگر به مأموریت شرکت ما نگاه کنید، استون مارتین می‌خواهد مطلوب‌ترین برند عملکردی فوق‌العاده لو، مستقر در بریت،ا در جهان باشد، به این م،ی که باید از فناوری استقبال کنید و از همتایان خود جلوتر باشید. در مورد استون مارتین، این نه تنها به م،ای فناوری بلکه به م،ای مد لو، است.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.