مک لارن سنا 57 طبقه را به آپارتمانی 39 میلیون دلاری برد که نمی توان آن را رانندگی کرد

بیایید نمایش دست های دیجیتالی در این مورد را در نظرات ببینیم. چه ،ی صحنه بدنام را از آن به یاد می آورد سریع و خشن 7 جایی که دومینیک تورتو و برایان اوکانر با Lykan HyperSport بین آسمان‌،اش‌های ابوظبی می‌پرند؟ این می تواند تنها راهی باشد که مک لارن سنای نمایش داده شده در ویدیوی بالا زمین را دوباره می بیند. بیایید امیدوار باشیم که این اتفاق نیفتد، اما اگر ابرجنایتکاران در جدیدترین ساختمان مرتفع لو، ملبورن مستقر شوند، همه شرط بندی ها متوقف می شود.

ما گمان می کنیم که آدریان پورتلی ممکن است به ربوده شدن سنای او توسط جنایتکاران یا فرماندهی ابرقهرمانان خودرو برای نجات جهان اعتراض کند. او صاحب ثروتمند این مک لارن کمیاب و گران قیمت است که اکنون در 57 طبقه از زمین پارک شده است. یاقوت کبود کنار باغ ها برج، یک آسمان ،اش جدید در ملبورن، استرالیا. آنقدر جدید است که ساخت و ساز به تازگی به پایان رسیده است و پورتلی یک پنت هاوس در طبقه بالا را به قیمت 39 میلیون دلار به ارز استرالیا ،یداری کرد. این مبلغ 25.9 میلیون دلار به دلار آمریکا است، بنابراین واضح است که پورتلی می تواند چند میلیون برای سنا و تحویل غیرمعمول آن به خانه جدیدش هزینه کند.

مطابق با 7 اخبار استرالیا، قیمت فروش پنت هاوس در واقع شامل هزینه تحویل سنا می شود، بنابراین این یک تصمیم فوری نبود. این بدان م،ا نیست که فرآیند پیچیده ای نبوده است، ظاهراً باید ترافیک در خیابان پایین با صعود مک لارن به آسمان متوقف شود. در این ویدئو، پورتلی گفت که ماشین در حال جمع آوری گرد و غبار در یک نمایشگاه است، بنابراین او تصمیم گرفت که با نمایش در آپارتمانش بهتر از آن استفاده شود. در بالای یک آسمان ،اش. جایی که هیچ راهی وجود ندارد که بتوان آن را هدایت کرد. در واقع، این ویدئو اشاره می کند که اگر پورتلی روزی پنت هاوس را بفروشد، احتمالاً ماشین با آن همراه خواهد شد.

این همچنین به این م،ی است که سنا احتمالاً به این زودی ها به یک خانه حراج نخواهد رفت. با استفاده از یکی از جرثقیل های ساختم، بزرگ آسمان ،اش، که به طور خاص برای تحویل خودرو به پنت هاوس در محل رها شده بود، بلند شد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که خودرو از پنجره‌هایی وارد شده که هنوز نصب نشده بود. بنابراین در این مرحله، حتی دری برای بیرون آوردن آن وجود ندارد، هرگز فکر نمی‌کنید راهی برای پایین آوردن آن تا صدها فوت روی زمین وجود داشته باشد.
منبع: https://www.motor1.com/news/667598/mclaren-senna-lifted-57-stories-39m-apartment-cant-be-driven/

تنها 500 مک لارن سنا ساخته شد که به نام راننده افسانه ای F1 آریتون سنا نامگذاری شد و برای تسلط بر مسیرهای مسابقه طراحی شد. برای آینده ای قابل پیش بینی، این طبقه بر طبقه 57 در یاقوت کبود کنار باغ ها برج.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.