مک مورتری اسپیرلینگ هنوز هم بسیار سریع، حتی در دویدن مرطوب گودوود

مک مورتری اسپارو

اکنون اسپیرلینگ به جشنواره سرعت در سال 2023 بازگشته است. دقیقاً همان نمونه اولیه ای که سال گذشته رکورد را ش،ت، دوباره در روز دوم جشنواره به تپه صعود کرد – و هنوز هم مثل همیشه سریع به نظر می رسد، حتی در زیر باران. .

21 ع، ها

سال گذشته مک مورتری اسپیرلینگ به ،وان پادشاه گودوود تاج گذاری کرد. با دویدن مضحک 39.08 ث،ه در مسیر 1.16 مایلی، رکورد فول، واگن ID.R سابق خودروی مسابقه ای را تقریبا یک ث،ه کامل ش،ت.

با توجه به اینکه تنها روز دوم جشنواره سرعت گودوود در سال 2023 است، مک مورتری در اینجا ت، برای ش،تن هیچ رکوردی ندارد، بنابراین می‌تواند حتی سریع‌تر هم باشد. اجراهای زمان‌بندی شده واقعی در آ، هفته انجام خواهند شد. چه ،ی می داند، شاید مک مورتری امسال رکورد خودش را بشکند.

پیست مرطوب با ماشین مسابقه پنی با قدرت بیش از 1000 ، بخار همخو، نداشت زیرا با سرعتی خیره کننده از جلو مستقیم و به گوشه اول پرتاب می شد. اسپیرلینگ با تنها 126.0 اینچ طول و وزن کمتر از 2205 پوند، مانند یک کارتن‌بازی به گوشه‌ها حمله می‌کند که دم ،وس بار، از پشت آن می‌بارد.

البته اسپیرلینگ جاده ای ارزان نیست. این شرکت مبلغ عظیم 1.04 میلیون دلار (820000 پوند قبل از مالیات) درخواست می کند.


منبع: https://www.motor1.com/news/677035/mcmurtry-speirling-goodwood-video-2023/

،، که امیدوارند یک اسپیرلینگ را به دست آورند، واقعاً می توانند این کار را انجام دهند. McMurtry اکنون یک ماشین مشتری قانونی در خیابان به نام Speirling Pure دارد که این شرکت چند روز پیش معرفی کرد. این نسخه دارای قدرت تایید شده 1000 ، بخار، وزن کمتر از 2200 پوند (یا 1000 کیلوگرم) و تغییرات اضافی در سیستم تعلیق و آیرودینامیک بهتر برای استفاده در جاده، از جمله ارتقاءهای دیگر است.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.