نادر Gemballa Mirage GT که برای جت خصوصی تحویل داده شده است، ممکن است مظهر جالب باشد

Carrera GT خودروی هاله پورشه در دهه 2000 بود و مملو از ویژگی های مورد علاقه علاقه مندان به خودرو در سراسر جهان بود، که با 5.7 لیتری V10 تنفس طبیعی شروع شد که 603 ، بخار قدرت و 435 پوند فوت (590 نیوتن متر) داشت.

تنها 1270 دستگاه تا به حال ساخته شده است، بنابراین دقیقاً یک کالای قابل دسترس نیست، اما این بدان م،ا نیست که افرادی وجود ندارند که چیزی خاص تر از یک Carrera GT استوک بخواهند.

سپس، جمبالا و استون مارتین به لندن بازگردانده شدند، جایی که ابرخودروی آلم، با موتور V10 باعث غوغایی در وسط پایتخت بریت،ا شد. اما ادامه دهید و ویدیوی تعبیه شده را تماشا کنید و سپس نظر خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.


منبع: https://www.motor1.com/news/678248/gemballa-mirage-gt-delivered-private-jet/این نمونه خاص Mirage GT که در جنتیان آبی متالیک و با نمای داخلی چرم Cuoio به پایان رسیده، بخشی از مجموعه خصوصی Lee است که مخفف Lance East Exotics است و در خارج از پرث، استرالیای غربی واقع شده است. با این حال، همانطور که در این ویدیوی 10 دقیقه ای خواهید دید، ابرخودروی آبی آلم، که کاملاً با شکوه به نظر می رسد به لندن فرستاده شد و مستقیماً در آسفالت فرودگاه استانستد لندن تحویل داده شد، جایی که صبورانه منتظر رسیدن یک جت شخصی بود.

طبق وب سایت Gemballa، تنها 25 Carrera GT تا به حال به Mirage GT تبدیل شده است، اما رنگ آبی نشان داده شده در ویدیوی تعبیه شده در بالا (در کنار یک استون مارتین V12 S،dster) در واقع منحصر به فرد است زیرا به نظر می رسد تنها نمونه در جهان است که دارای فرمان پورشه اصلی است، هرچند که با چرم متفاوت از Factory Gella پوشیده شده است. فرمان ed با دو دکمه بوق در موقعیت های ساعت 9 و 3.

Gemballa به چیزهای زیادی معروف است، مانند ساخت کیت های به روز رس، فوق العاده قدرتمند و گران قیمت برای انواع سوپراسپرت ها، و شاید یکی از ساخته های شناخته شده آن، Mirage GT مبتنی بر پورشه کاررا GT باشد.

علاوه بر این، در عصری که بیشتر و بیشتر خودروسازان تصمیم گرفتند گیر،س اتوماتیک را در ابرخودروهای خود قرار دهند، پورشه مسیر ک،یک را طی کرد و Carrera GT را با یک گیر،س دستی شش سرعته نسبتاً ویژه که نیرو را فقط از طریق چرخ‌های عقب ارسال می‌کرد و از طریق یک کلاچ خشک سرامیکی دو صفحه‌ای به موتور متصل می‌شد، تعبیه کرد.

وارد Gemballa Mirage GT شوید. با کیت عریض بدنه، سیستم اگزوز با لوله مستقیم، تنظیم موتور که قدرت را به 661 ، بخار و حدا،ر گشتاور را به 465 پوند فوت (630 نیوتن متر) می‌رساند، و مقدار زیادی فیبر کربن که برای تغییر دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود، مطمئناً جمعیت را به هر کجا که می‌رود جلب می‌کند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.