نام‌های رنگارنگ جیپ برای سال 2024 با اضافه شدن بیکینی، پانک‌ن ادامه می‌یابد.پس از سال‌ها رنگ‌هایی مانند خا،تری، خا،تری، گریجیو و سفید، خودروسازان دوباره رنگ‌های پر جنب و جوش را به ،وان انتخاب رنگ معرفی می‌کنند. برخی از رنگ‌ها حتی نام‌های جالبی دارند تا با جسارت رنگ‌ها مطابقت داشته باشند. ناگفته نماند، جیپ در برخی از مدل های 2023 و 2024 دو رنگ با نسخه محدود را به ،وان گزینه معرفی می کند.

Punk’n، یک نارنجی درخشان، به ،وان یک گزینه در جیپ گلادیاتور 2023 بازگشته است. این سایه که در اصل برای سال مدل مقدماتی Gladiator 2020 در دسترس است، به درستی نامگذاری شده است و شبیه کدو تنبلی است. این رنگ که برای مدت محدودی ارائه می‌شود، به رنگ‌های دیگری مانند سبز سارژ، خا،تری نیش، قرمز فشفشه، کریستال گر،تی، نقره‌ای زینتی، سرعت بالا، آبی آبی، سفید روشن و مشکی به ،وان گزینه‌های انتخابی در وانت جیپ می‌پیوندد.

جیپ ر،ر 2024 رنگی به نام بیکینی دریافت می کند که رنگ سبز آبی درخش، به ،وان گزینه رنگ بیرونی 795 دلاری دارد. این رنگ به Anvil می پیوندد، رنگی شبیه به خا،تری رزمناو، و همچنین رنگ های مشابه جیپ گلادیاتور که در بالا ذکر شد. سندان یک رنگ محبوب در تابلوهای بحث جیپ است و بسته به نور می تواند خا،تری یا خا،تری مایل به آبی به نظر برسد. در مورد رنگ سبز بیکینی، در نور نیز تغییر می‌کند و تیره‌تر یا روشن‌تر و درخشان‌تر به نظر می‌رسد.

جیم موریسون، معاون ارشد و رئیس برند جیپ در آمریکای شمالی، گفت: «افزودن رنگ‌های رنگ بیرونی بیکینی و پانک‌ن در تابستان امسال زمان خوبی برای راه‌اندازی مجدد این رنگ‌های مطمئن و سفارشی است. مانند دیگر رنگ‌های ویژه ر،ر و گلادیاتور، بیکینی و پانک‌ن برای علاقه‌مندان زیادی که دنبال می‌کنند جذاب هستند، زیرا مانند جامعه جیپ معتبر و ماجراجو هستند.

جیپ گلادیاتور در سال 2020 عرضه شد و برای مدل سال 2024 به‌روزرس، شد، از جمله تغییرات بیرونی و فضای داخلی اصلاح‌شده برای مطابقت با مدل ر،ر. اخیراً ر،ر 2024 را به دست آوردیم و متوجه شدیم که تغییرات به طور قابل توجهی توانایی اساسی جیپ را تغییر نمی دهد، بلکه بیشتر بر اصلاحات و بهبود در فناوری، ایمنی و به روز رس، کابین متمرکز است.

جیپ ها به لطف ظاهر خشن و قابلیت هایشان از دیرباز محبوب بوده اند. از زم، که فیات و بعداً Stellantis جیپ را به ،وان بخشی از ادغام با کرایس، ،یداری ،د، این خودروساز از انتشار DNA جیپ به خودروهای دیگری مانند فیات 600 2024 خجالتی نبود.


منبع: https://www.motor1.com/news/676611/2024-jeep-colorful-paint-colors/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.