نسل بعدی پژو 3008 سعی در فرار از جاسوسان در طول آزمایش زمستانی را تماشا کنید

پس از آن، چیز زیادی برای دیدن در نمونه اولیه به شدت استتار شده وجود نداشت، به جز چند جزئیات.

نمونه اولیه از چرخ‌های آلیاژی موقت استفاده می‌کرد، اما نمای جانبی به جز آن ،مت عقب شروع به شکل‌گیری می‌کند. ما بر این باوریم که ،مت عمده پشتی تقلبی است و اگر درست می گوییم، می تو،م به یک 3008 با ،مت عقبی خمیده نگاه کنیم.

34 ع، ها

پژو در مرحله توسعه نسل بعدی 3008 است. در حالی که اولین مشاهده ما قبلاً یک قاطر با بدنه سیتروئن بود، یک نمونه اولیه تولید در اوا، سال مشاهده شد که به این م،ی بود که خودروساز فرانسوی در حال پیشرفت در توسعه خود بود. .

در جلو، یک پوشش اضافی اضافه شده است تا ظاهری برآمده به فاسیا بدهد. چراغ‌های جلو در بالا، درست زیر کاپوت قرار داشتند و یک کلاه پ،تیکی مشکی بزرگ در ،مت پایینی سپر جلو، یک رادار برای ویژگی‌های نیمه خودران خودرو را پنهان می‌کرد.

جدیدترین مشاهده نسل بعدی پژو 3008 در ویدئویی با حسن نیت یوتیوب ثبت شده است. CarSpyMedia. در ،مت اول این کلیپ می بینید که راننده در حال تلاش برای فرار از دوربین بود و تقریباً کشش خود را در جاده های یخی اسکاندیناوی از دست داد. در بیشتر کلیپ‌ها، نمونه اولیه با همراهی پژو گرفته شد.

پژو هنوز ورود دقیق 3008 جدید را اعلام نکرده است، اما ج، زم، تقریبی نشان می‌دهد که این خودرو در اوا، سال 2023 و در اوایل سال 2024 به بازار عرضه خواهد شد.


منبع: https://www.motor1.com/news/656758/next-generation-peugeot-3008-spy-video/

هنوز در مراحل اولیه توسعه است، بنابراین اطلاعات زیادی در مورد آنچه در زیر کاپوت است در دسترس نیست. با این حال، پیش بینی می شود که 3008 جدید با پیشرانه های گازی، پلاگین هیب، و تمام الکتریکی عرضه شود.

این البته یادآور پژو 408 جدید است. به نظر می‌رسد نسل بعدی 3008 نسخه کوچک‌تری از فست‌، شیک باشد – هرچند که اولی بیشتر یک کراس اوور است. سپس دوباره، اینها فقط فرضیاتی هستند که بر اساس آنچه در این مرحله قابل مشاهده است، هستند.

ع، جاسوسی جدید پژو 3008

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.