نمایشگاه ماشین مجازی مرسدس بنز Graces League Of Legends Championship

مرسدس بنز آن را صرفاً یک نمایشگاه مجازی می نامد و همانطور که از نامش پیداست فقط در دنیای دیجیتال وجود دارد. این اولین خودروی کاملا مجازی این خودروساز است که به ،وان بخشی از یک سه‌گانه دیجیتالی پیرامون مسابقات قهرم، جه، لیگ افسانه‌ها 2022 ایجاد شده است. این همچنین به همکاری مداوم بین مرسدس بنز و Riot Games، شرکتی که پشت سری بازی های محبوب League of Legends است، مرتبط است.

در همین حال، مرسدس بنز EQS SUV وظیفه دارد جام احضار را در سراسر کشور منتقل کند تا در پایان مسابقات لیگ افسانه ها در اوایل نوامبر اهدا شود.


منبع: https://www.motor1.com/news/613164/mercedes-benz-virtual-s،wcar-debut/

شراکت با مرسدس بنز و Riot Games به این مفهوم عجیب و غریب تعلق ندارد. از 3 نوامبر در فینال Worlds در سانفرانسیسکو، ،اصر طراحی از League of Legends در نمایشگر خودروی دیجیتال مرسدس EQS نشان داده خواهد شد. در نهایت به یک تجربه بازی در ماشین تبدیل خواهد شد که از طریق سیستم دیجیتال MBUX Merc در دسترس است و در سراسر جهان قابل دسترسی است.

در این مرحله، گرند تورینگ طرفداران ممکن است سر خود را در مورد این که این اولین ماشین نمایش مجازی است خاراند. مبادا فراموش کنیم، کانسپت مرسدس AMG Vision Gran Turismo تقریباً 10 سال پیش ساخته شد که می‌توانست به صورت دیجیتالی رانده شود. گرند تور 6. با این حال، مرسدس در واقع یک نسخه واقعی از آن وسیله نقلیه ساخته است، در حالی که چنین طرحی برای نمایشگاه دیجیتال وجود ندارد.

ماشین نمایش مجازی مرسدس بنز

که میتوانست به دلیل نداشتن چرخ های سنتی ویترین است. نمادهای دیجیتالی چرخ‌ها در گوشه‌ها به بدنه می‌ریزند و یک حباب در وسط برای مسافران وجود دارد. گوردن واگنر، مدیر ارشد طراحی مرسدس بنز، آن را ادغام “طراحی واقعی خودرو و طراحی متحرک” می نامد و توضیح می دهد که بدون محدودیت در فضای مجازی، می توان مرزها را جابجا کرد.

در نقطه ای، هر وسیله نقلیه ای به ،وان یک مفهوم تخیلی شروع می شود. در قدیم این فرآیند با کاغذ و مداد شروع می شد. اکنون، رایانه ها می توانند مفاهیم تخیلی را با واقع گرایی باورن،ی تولید کنند، و در چند سال گذشته شاهد بوده ایم که خودروسازان زیادی وسایل نقلیه دیجیتالی را برای بازی های ویدیویی ساخته اند. گرند تورینگ. با این حال، ماشین ارائه شده در اینجا برای یک بازی نیست. در واقع حتی نام رسمی هم ندارد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.