نمونه های اولیه نیسان Z نیسمو در خیابان های آریزونا جاسوسی شدند

به همین ترتیب، سخت است که بگوییم این خودرو چه زم، رونمایی خواهد شد. صحبت های بسیار کمی از منابع جاسوسی معمولی ما وجود دارد، اما با توجه به اینکه مدل ژاپنی Z در اوا، امسال گزینه مش، اسپلیت را دریافت می کند، مشاهده چیزی که برای بازار ایالات متحده در نیمه دوم سال 2023 فاش شده است یک احتمال واقعی است.


منبع: https://www.motor1.com/news/650364/nissan-z-nismo-prototypes-spied-streets-arizona/

جلسه قبلی عکاسی جاسوسی Z ما نمونه های اولیه را با و بدون استتار سنگین نشان می داد، اما در هر دو مورد، می توانستیم نوعی نوار یا پانل را در بالای جلوپنجره تشخیص دهیم. ما همین ویژگی را در این تصاویر جدید می‌بینیم، و در حالی که می‌تواند یک پنل نادرست باشد، اما اعلام اخیر نیسان در مورد جلوپنجره اسپلیت در ژاپن، این احتمال را بیشتر می‌کند که یک ویژگی متمایز Nismo برای ایالات متحده باشد.

4 ع، ها

به طور خاص، ما شان را در آریزونا داریم تا از این نگاه اجمالی تشکر کنیم. او دو نمونه اولیه را در دوربین شکار کرد، که هم از جانبی و هم از پشت ظاهر بسیار خوبی داشت. خوشبختانه، نماهای جانبی نیز کمی از جلو را به تصویر می کشند، زیرا ما معتقدیم که در اینجا تغییر قابل توجهی نسبت به Z استاندارد رخ خواهد داد. ما در مورد جلوپنجره اسپلیت صحبت می کنیم که نیسان بیش از یک سال پیش در Fairlady Z Customized Proto رونمایی کرد. مهمتر از همه، این خودروساز در اوایل ژانویه اعلام کرد که جلوپنجره اسپلیت به ،وان یک گزینه نصب شده توسط نمایندگی برای خودروهای مخصوص ژاپن در اوا، سال جاری وارد تولید خواهد شد.

وقتی صحبت از نیسمو شد، اتفاقات بیشتری از یک بینی جدید الهام گرفته از یکپارچه‌سازی با سیستم‌عامل رخ می‌دهد. یک کیت بدنه متوسط ​​باید با Z ارتقا یافته ارائه شود و ما می‌تو،م ببینیم که در این تصاویر جدید چه چیزی شبیه رکاب‌های جانبی بزرگ نصب شده بین چرخ‌ها است. به پشت چرخ‌ها نگاه کنید و روتورهای ترمز بزرگ‌تری را در جلو خواهید دید. اگرچه در اینجا قابل مشاهده نیست، اما خودروهای آزمایشی دیگری را با دریچه های به س، NACA در پوشش استتار کاپوت دیده ایم.

در این مرحله، در شایعات درباره تغییرات موتور چیزی نشنیده ایم. می توان تصور کرد که مقداری قدرت اضافی از موتور 400 ، بخاری دو توربوشارژر 3.0 لیتری V6 تامین می شود. در Z استاندارد، این نیرو از طریق گیر،س شش سرعته دستی یا 9 سرعته اتوماتیک به چرخ های عقب منتقل می شود.

با این نسخه ویژه، عشق خود را به اتومبیل های اسپرت ژاپنی در آغوش بگیرید جست و خیز درباره ماشین ها پاد،ت، در زیر موجود است.

ع، جاسوسی نیسان زد نیسمو

نیسان به خوبی توانسته Z ارتقا یافته خود را مخفی نگه داشته باشد. ما فقط به چند وسیله نقلیه آزمایشی نگاه کرده ایم، اما به لطف یکی از علاقه مندان به آن نیسان زد کلاب، ما نگاهی دیگر به مدل جدید نیسمو داریم.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.