نمونه های اولیه پورشه 911 با محورهای پورتال از بلندترین آتشفشان جهان صعود کردند

پورشه دو فروند 911 بسیار اصلاح شده را گرفت و آنها را از آتشفشان فعال بالا برد. نه هر آتشفش،، بلکه Ojos del Salado در شیلی، بلندترین آتشفشان جهان. این دو به رهبری راننده افسانه‌ای مسابقه‌ای رومن دوما، به ارتفاع 19708 فوتی (6007 متری) رسیدند در حالی که از ص،ه‌ها طفره می‌رفتند و با دمای منفی 22 درجه فارنهایت (منفی 30 سانتی‌گراد) برخورد می‌،د.

بیش از 30 سال پیش، مهندسان پورشه برای اولین بار یک سیستم چهار چرخ متحرک را روی 911 نصب ،د و آن را در رالی پاریس-داکار رها ،د – که در سال 1985 برنده شد. اما پیروزی تاریخی پورشه در داکار تقریباً در مقایسه با آن کمرنگ است. کاری که مهندسان اخیراً در طی یک گردش به یکی از سخت ترین مسیرهای آمریکای ج،ی انجام دادند.

مطمئناً، ماشین‌ها بدون بازی‌های مسابقه‌ای من، کامل نمی‌شوند. یکی از خودروها همان طرحی را می پوشد که در مسابقه فعلی 963 LMDh دیده می شود، در حالی که خودروی دیگر دارای رنگی با تم 911 است که توسط تیم پورشه در ویساچ طراحی شده است.

مهندسان همچنین چیزی را اضافه ،د که شرکت آن را “Porsche Warp-Connecter” می نامد. در اصل برای استفاده در مسیر طراحی شده است، یک پیوند مک،کی بین هر چهار چرخ ایجاد می کند و بار چرخ ثابتی را ایجاد می کند – حتی زم، که شاسی تحت مفصل بندی شدید قرار دارد.

حتی با وجود اینکه این دو 911 برای کارهای خارج از جاده به شدت اصلاح شده بودند، اما برخی از اجزای کارخانه ای، به ویژه پیشرانه را حفظ ،د. پورشه یک نسخه اصلاح نشده از موتور 3.0 لیتری تخت شش سیلندر توربوشارژ خود را از 4S با قدرت 443 ، بخار (330 کیلووات) انتخاب کرد و آن را با یک گیر،س هفت سرعته دستی استاندارد جفت کرد.

نمونه اولیه پورشه 911 از آتشفشان بالا می رود

محورهای پورتال جدید به افزایش فاصله از زمین به 13.8 اینچ (350 میلی‌متر) کمک ،د، در حالی که گیره‌های جلو و عقب اصلاح‌شده به این جفت پورشه زاویه‌های خارج از جاده بهتری دادند. مجموعه ای از ،تیک های آفرود پهن 12.2 اینچی به هر دو خودرو چندین تن ،بندگی می داد، در حالی که در داخل، یک رول کیج، صندلی های فیبر کربنی و دسته های ایمنی به محافظت از دوما و تیمش در مسیر صعود کمک ،د.

امیدواریم این آزمایش شدید خارج از جاده، پیش نمایشی از چیزهای آینده باشد.


منبع: https://www.motor1.com/news/620005/porsche-911-climbs-worlds-tallest-volcano/نمونه اولیه پورشه 911 از آتشفشان بالا می رود

نمونه اولیه پورشه 911 از آتشفشان بالا می رود

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.