نگاه کنید به لامبورگینی اسپادا Barn Find Fire Up And Drive, Listen to The V12

لامبورگینی منتخب برای ،، که امروز به حداقل چهار صندلی نیاز دارند، اوروس است. این خودرو دارای چهار در است و فاقد موتور V12 است، اما اوروس در تریم جدید Performante، تقریباً دو برابر ، بخار قدرت اسپادا تولید می‌کند و 666 ،‌بخار قدرت تولید می‌کند و تنها در 3.3 ث،ه به سرعت 62 مایل در ساعت می‌رسد. این کراس اوور برای مدل سال 2018 عرضه شد و به سرعت به پرفروش‌ترین مدل خودروساز تبدیل شد و بیش از نیمی از فروش این برند را به خود اختصاص داد و 5367 کراس اوور اوروس در سال 2022 فروخته شد.


منبع: https://www.motor1.com/news/671720/lamborghini-espada-barn-find-listen-v12/

در دهه 1970، لامبورگینی اسپادا، یک گرند تور دو در، چهار صندلی با موتور V12 را عرضه کرد. این شرکت از سال 1968 تا 1978 کمی بیش از 1200 تولید کرد و یکی از آنها حدود 15 سال است که در انباری بسیار خاص در ،ستان نگهداری می شود.

مالک موتور را قبل از اینکه آن را در انبار بگذارد سرویس کرد و تولد دوباره آن را بسیار راحت کرد. موتور 3.9 لیتری V12 دارای شش کاربراتور Webber 40 دوقلو و جفت با یک گیر،س پنج سرعته دستی است. وقتی جدید بود 350 ، بخار قدرت و 290 پوند فوت گشتاور داشت. در حالی که این سرویس به حفظ بسیاری از قطعات مک،کی کمک کرد، خودرو بدون ایراد و مشکلاتی نیست که هر گونه بازسازی را در آینده پیچیده خواهد کرد.

نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد جوندگان در داخل آن زندگی کرده اند. آثار گزش روی فرش و مدفوع موش وجود دارد. در زیر کاپوت، خطوط سوخت و کانکتورها به شکل ناصافی هستند و هنگام تلاش برای استارت زدن برای اولین بار، نشتی دارند. قبل از اینکه آتش بگیرد و در حالت بیکار آرام و راحت قرار بگیرد، زمان زیادی لازم نیست تا شروع به چرخیدن کند. حتی قابل رانندگی است و با سرعت کم در اطراف ملک می‌چرخد.

در برخی موارد، مالک رنگ اصلی یورو مکزیک را با آبی تیره جایگزین کرد. با این حال، داخلی قرمز اصلی است. در حالی که برخی از حیوانات آسیب دیده اند، کارت های درب، گیج ابزار، و سربرگ در وضعیت قابل توجهی قرار دارند. اسپادا تنها آ،ین باری است که بریده ای از تاریخ خودرو را کشف کرده است. در اوایل این ماه، ناوگ، از فراری‌ها که در سال 2004 پس از طوفان چارلی که بخش ج،ی مرکز ایالت را ویران کرد، از فلوریدا فرار ،د، در ایندیانا کشف شد.

آ،ین بار لامبورگینی در اواسط دهه 2000 دوید و در همان ساختم، که رابرت کتسبی، گای فا، و دیگر توطئه‌گران قصد داشتند پادشاه جیم اول را در آنجا ترور کنند، قرار بگیرد. توطئه باروت 1605. اما تمام این اتفاقات 400 سال قبل از انتقال اسپادا S2 در سال 1971 به انبار طبقه پایین افتاد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.