هایپرکار فراری در روز بارانی جاسوسی کرد و برف پاک کن عظیم را به کار انداخت

به نظر نمی رسد این جانور موتور وسط شیشه عقب داشته باشد، نه اینکه به هر حال روی یک هایپرکار از راه دور عملی هستند. چراغ ترمز سوم در زیر بال نگاه کن نصب شده است و در همان ،مت، چیزی از بدنه بیرون زده است. ممکنه دوربین باشه؟ اگر چنین است، ما امیدواریم که بهتر در خودروی تولیدی نهایی ادغام شود زیرا در این مرحله نسبتاً نامن، به نظر می رسد.

جایگزین لافراری که برای یک خودروی پرفورمنس رده بالا من، است، با توجه به بریدگی‌های سقف، درب‌های پروانه‌ای دارد. در مورد اینکه چه نوع موتوری پشت راننده می‌نشیند، هیبریداسیون معمولاً به م،ای موتور احتراقی کم‌تر است. در نتیجه، می تواند سیلندرهای کمتری نسبت به V12 لافراری داشته باشد، بنابراین یا V8 یا حتی V6.

یک پرچمدار جدید فراری زیاد به بازار نمی آید. اگرچه این شرکت 83 سال است که وجود دارد، اما تنها چند تاج واقعی وجود داشته است: 250 GTO، 288 GTO، F40، F50، Enzo و LaFerrari. دومی در ابتدا کمی بیش از 10 سال پیش، در مارس 2013 در نمایشگاه خودرو ژنو رونمایی شد، بنابراین جایگزینی در دستور کار است. با این حال، انتظار نداشته باشید که آن را تا اوا، سال 2024 ببینید. در همین حال، در اینجا دور دیگری از ع، های جاسوسی وجود دارد.

14 ع، ها

با استفاده از خودروی مسابقه ای استقامتی 499P Le Mans که از یک شش سیلندر برگرفته از 296 GTB/GT3 استفاده می کند، شاید مدل جدید مارانلو تعداد سیلندرهای خود را به نصف کاهش دهد. با این حال، تقویت الکتریکی احتمالاً منجر به ،وجی ،یبی چهار رقمی می شود.

هایپرکار جدید که در یک روز بار، در حال به کار انداختن برف پاک کن دو بازوی عظیم است، خجالت نمی کشد که ورودی های هوای عظیم خود را به نمایش بگذارد. به جلو و مرکز نگاه کنید و متوجه یک بر،ب ولتاژ بالا خواهید شد که به طور غیرمستقیم نشان می دهد که نمونه اولیه یک پیشرانه برقی دارد. اکنون که SF90 XX Stradale و Spider متمرکز بر پیست را دیده‌ایم، بدنه‌ی دیوانه‌کننده آن چندان تعجب‌آور نیست. به نظر می رسد روزگار طراحی های تمیز به پایان رسیده است زیرا پرچمدار جدید ، پرنسینگ دارای پکیج هوای بسیار پیچیده تری نسبت به LaFerrari قبلی است.

ع، جاسوسی هایپرکار فراری

همانطور که گفته شد، قضاوت درباره ظاهر خودرو خیلی زود است، زیرا به نظر می رسد نمونه اولیه ،یبی از قطعات اولیه و نهایی بدنه است. به ،وان مثال، آن دو سر اگزوز که از بدنه بیرون زده اند، جعلی هستند، زیرا نوک واقعی در مرکز نصب شده و در پشت مش پنهان شده است. این بر،ب ولتاژ بالا در ،مت عقب نیز قابل توجه است، جایی که دیفیوزر غول پیکر با پرده های هوای عمودی احاطه شده است. حدس شما به اندازه ما خوب است که آیا آن چراغ های عقب چهارگانه نهایی هستند یا به طور موقت از SF90 قرض گرفته شده اند.

به مالکان و علاقه مند، که در مورد این موضوع در FerrariChat.com بحث می کنند بپیوندید!

بر اساس یک ج، زم، تایید نشده، این کوپه برای اولین بار در سال آینده و پس از آن یک مدل کانورتیبل و یک مشتق بد XX عرضه خواهد شد. گفته می شود در مجموع، تولید به 828 خودرو محدود می شود: 599 کوپه، 199 کابریو و 30 دستگاه از XX. در مدل معمولی فراری، ا،ر (اگر نه همه) احتمالاً قبلاً ،یداران خود را پیدا کرده اند. SF90 XX که قبلاً به آن اشاره کردیم به ،وان یک نسخه ویژه پرفروش رونمایی شد.


منبع: https://www.motor1.com/news/675055/ferrari-hypercar-new-spy-s،ts/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.