هنرمند اتوبوس شاتل کوچک را فقط با 9000 دلار به کمپر دنج تبدیل می کند

کمپر از تمام درها به خوبی استفاده می کند، که نور طبیعی زیادی و همچنین نسیم ثابتی را فراهم می کند. یک جفت در که زم، برای دسترسی افراد معلول استفاده می شد، اکنون به فضای نشیمن باز می شود و شامل دوش می شود. در داخل، اتوبوس کاربردی است، با تعداد زیادی کوبی برای ذخیره سازی. نزدیک جلو، یک کافه یک گوشه پشت راننده و کنار محل کار او قرار دارد.

Wilbur یک مثال عالی از این است که چگونه شخصی می تواند فضای منحصر به فرد خود را با بودجه ایجاد کند. تنها چیزی که نیاز دارید یک وسیله نقلیه مانند اتوبوس شاتل قدیمی فورد ا،ولاین یا تری، باری همراه با کمی دانش و تخیل است.


منبع: https://www.motor1.com/news/667102/9000-cozy-camper-shuttle-bus/

پس از ،ید ویلبر، او پنج هفته و دو روز را در یک پارکینگ معبد ماسونی گذراند و اتوبوس شاتل را به یک خانه چرخدار تبدیل کرد. کل هزینه تبدیل 9000 دلار شامل رنگ بیرونی صورتی و دفترچه راهنمای هاینس برای تعمیر کامیون های سنگین فورد بود. ریتا بیشتر کارهای تعمیر و نگهداری و تعمیر را خودش انجام می دهد و گفت که کتابچه راهنمای هاینز به او اعتماد به نفس می دهد تا ویلبر را آچار بزند.

خانه‌های کوچک و تبدیل کمپینگ‌ها به تنهایی زم، که زمان و پول زیادی دارید بسیار آسان‌تر است. با این حال، ساخت چیزی جالب، منحصر به فرد و کاربردی با بودجه محدود امکان پذیر است. این دقیقاً همان کاری است که ریتا با تبدیل کمپر اتوبوس شاتل خود انجام داد.

فضای کار شامل میز و انباری برای تمام رنگ ها، قلم موها و لوازم هنری ریتا است. اکنون که در جاده است، هم به ،وان طراح گرافیک و هم به ،وان شغل آزاد با نقاشی علائم و نقاشی های دیواری کار می کند. او در رسانه های مختلف، از طراحی کامپیوتری گرفته تا جوهر، رنگ روغن و آبرنگ کار می کند.

ریتا به طور تمام وقت در کمپینگ صورتی زندگی می کند که نام آن را ویلبر از نام خوک در آن گذاشته است وبسایت شارلوت. او که یک طراح گرافیک حرفه ای بود، ابتدا در آپارتم، در دا، زندگی می کرد و برای یک شرکت نرم افزاری کار می کرد. در طول همه گیری، او با جیپ خود شروع به پرسه زدن در حومه شهر کرد و با دو سگش در خارج از آن زندگی می کرد. در نهایت، او تصمیم گرفت وانلایف را در آغوش بگیرد و به دنبال وسیله نقلیه ای رفت که بتواند جیپ خود را یدک ،شد و به ،وان یک استودیوی هنری از آن استفاده کند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.