هوندا اینتگرا هاچ بک با 1.5 توربو، گیربکس دستی در چین معرفی شد


نام اینتگرا برای مدل سال 2023 در قالب یک سدان اسپرت آکورا به بازار آمریکای شمالی بازگشت. چند ماه قبل از معرفی Acura Integra، هوندا نام خود را برای بازار چین احیا کرد. خانواده هوندا اینتگرا اکنون یک محصول جدید دریافت می کند و یکی از معدود وسایل نقلیه در چین است که دارای گیر،س دستی در دسترس است.

هوندا اینتگرا هاچ ، جدید – هاچ ، در واقع بخشی از نام است – توسط سرمایه گذاری مش، GAC-Honda ساخته شده است و حدس می زنید نسخه هاچ کاربردی تر هوندا اینتگرا است. هر دو نسخه سدان و هاچ ، اینتگرای احیا شده بر اساس نسل یازدهم هوندا سیویک ساخته شده اند.

هوندا اینتگرا هاچ ، (مشخصات چین)

7 ع، ها

خودروساز ژاپنی مدل جدید را در دو نسخه به فروش خواهد رساند. یک نوع هیب، با موتور 2.0 لیتری در چرخه اتکینسون وجود دارد. آسیاب چهار سیلندر برقی برای 141 ، بخار (105 کیلووات) در 6000 دور در دقیقه و 137 پوند فوت (186 نیوتن متر) گشتاور در 4500 دور در دقیقه من، است.

اما خبر مهم هوندا اینتگرا هاچ ، 240 توربو است. این یک نسخه از خودرو با موتور 1.5 لیتری توربو شارژ است که 180 ، بخار (134 کیلووات) و 177 پوند فوت (240 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. بسته به ترجیحات مشتری، می توان آن را با گیر،س شش سرعته دستی یا CVT داشت. مانند کارنیوز چین طبق گزارش‌ها، گیر،س‌های دستی معمولاً برای خودروهای ارزان قیمت در چین رزرو می‌شوند، که اینتگرا جدید را به یک پیشنهاد منحصر به فرد در بازار تبدیل می‌کند.

در واقع، هوندا حتی به نسخه سه پدال نیز تغییراتی در طراحی داد تا آن را از مدل هیب، متمایز کند. یک اسپوی، کوچک در پشت و یک دیفیوزر با دو لوله اگزوز کرومی یکپارچه این خودرو را کمی تهاجمی تر نشان می دهد. همچنین دارای نمای بیرونی دو رنگ با سقف مشکی و دستگیره های درب مشکی است.

به ،وان نکته جانبی، شایان ذکر است که هوندا هر دو سیویک و اینتگرا را در مدل های بدنه سدان و هاچ ، به فروش می رساند. در حالی که شباهت‌های بین این دو آشکار است، شرکت ژاپنی دو سرمایه‌گذاری مش، متفاوت را در این کشور راه‌اندازی می‌کند: GAC-Honda فروش اینتگرا و Dongfeng-Honda فروش سیویک.


منبع: https://www.motor1.com/news/650618/،nda-integra-hatchback-debut-،a/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.