هوندا در سپتامبر امسال تولید ماشین های چمن زنی با موتور بنزینی را متوقف می کند

علاقه مندان به ابزارهای برقی امیدوارند که هوندا در بازار باقی بماند یا در نهایت به شکلی بازگردد. Pro Tool Reviews در مقاله خود حدس زد که این شرکت در نهایت با یک خط محصول جدید باز خواهد گشت و به ساخت تج،ات با کیفیت بالا و قابل اعتماد ادامه خواهد داد.


منبع: https://www.motor1.com/news/667175/،nda-stop-making-gas-lawn-mowers/

در حالی که هوندا دلایل خاصی را ذکر نکرده است، واضح است که مشکلات زنجیره تامین مداوم و رشد تج،ات مراقبت از چمن که با باتری کار می کنند، آسیب های خود را بر بخش ابزار برقی آن وارد کرده است. همچنین هیچ تج،ات باتری دار برای رقابت با تولیدکنندگان دیگر مانند Toro و Stihl و تازه وارد، مانند Ego و Greenworks ایجاد نکرده است. این رویکرد مشابه روشی است که بخش خودروسازی هوندا اتخاذ کرده است، که به تازگی برنامه ریزی برای تغییر برخی از کارخانه های خود به تولید خودروهای برقی را آغاز کرده است.

هوندا همچنین اعلام کرد که تا سال 2024 به فروش باقی مانده خط تولید چمن و باغ و محصولات برق صنعتی خود ادامه خواهد داد تا زم، که موجودی آن تمام شود. همچنین متعهد شد که به حمایت از خدمات و عملیات قطعات خود در بازار ایالات متحده ادامه دهد.

هوندا علاوه بر خودروها و موتورسیکلت‌ها، ماشین‌های چمن‌زنی و تج،اتی مانند ژنراتور و ابزار برقی با موتور بنزینی تولید می‌کند. این تج،ات با توجه به سایت‌های بررسی مانند Pro Tool Reviews که مرتباً به ماشین‌های چمن‌زنی خودکششی هوندا رتبه‌های برتر را برای قابلیت اطمینان و سهولت استفاده می‌دهند، در میان بهترین‌های صنعت قرار می‌گیرد. با این حال، با ،وج هوندا از تجارت تج،ات چمن با موتور بنزینی در سال آینده، این در حال پایان است.

زمان نشان خواهد داد که آیا هوندا به طور کامل از بازار تج،ات برقی خارج می شود یا با خط ماشین های چمن زنی برقی و ابزار برقی خود عرضه می شود. با این حال، مارک های دیگری که از موتورهای بنزینی هوندا برای ماشین های چمن زنی و تج،اتی مانند ژنراتور استفاده می کنند، تا آینده قابل پیش بینی به این کار ادامه خواهند داد. در همین حال، کارخانه های تولیدی ایالات متحده مانند کارخانه سو،ویل، کارولینای شمالی، به ساخت وسایل نقلیه تمام زمینی مانند چهار دونده و UTV روی خواهند آورد.

طبق بی،ه مطبوعاتی اخیر، هوندا در اکتبر 2022 به فروشندگان تج،ات برق خود اطلاع داد و به آنها اطلاع داد که از سپتامبر 2023 تولید ماشین های چمن زنی و سایر تج،ات گازسوز را متوقف می کند. در بی،ه مطبوعاتی، این شرکت گفت: “تصمیم برای پایان دادن به چمن کاری تولید ماشین چمن زنی توسط نیروهای بازار مانند مقررات سختگیرانه تر زیست محیطی، تغییر ترجیحات مشتری و تمرکز ما بر رشد محصولات سودآور در مجموعه ما هدایت می شود.”

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.