هیوندای تاریخچه پونی را در کنار کانسپت N Vision 74 روی نمایشگر کامل قرار می دهد

هیوندای سال گذشته کانسپت N Vision 74 را با استقبال مثبت معرفی کرد و گزارش‌های ضد و نقیضی در مورد اینکه آیا این مدل با ظاهری قدیمی هرگز وارد تولید خواهد شد یا خیر، منتشر شده است. این یک ادای احترام خیره کننده به پونی اصلی با برخی از لمس های پیشرفته است. این شرکت در اواسط ماه می گفت که هیچ برنامه ای برای تولید آن ندارد. با این حال، چند روز بعد، لوک دانکرولکه، مدیر خلاقیت هیوندای در مصاحبه‌ای گفت که این شرکت در مورد آینده این مدل «جدی» است و آب‌ها را گل‌آلودتر می‌کند.

این نمایشگاه تاریخچه پونی را که در چندین سطح ت،یم شده است، شرح می دهد و شامل سوابق بایگ، شده است. اگر به دنبال آن هستید، N Vision 74 و کانسپت پونی کوپه در طبقه سوم قرار دارند. جیهون چانگ، مدیرعامل هیوندای گفت که امیدوار است این نمایشگاه به مردم این امکان را بدهد که “خاطرات گذشته را به یاد بیاورند و برای آینده الهام بگیرند.” ما مطمئنا امیدواریم که این شامل خود او نیز شود.

هیوندای در چند سال گذشته تاریخچه خود را در جلو و محور قرار داده است. این خودرو سال گذشته کانسپت پونی کوپه 1974 را بازسازی کرد و اکنون با نمایشگاه میراث جدید در هیوندای موتور استودیو سئول، سال‌های اولیه این شرکت را گرامی می‌دارد.

نمایشگاه هیوندای

هیوندای کانسپت، کانسپت N Vision 74 و سایر موارد تاریخی را به نمایش خواهد گذاشت. نمایشگاه «پونی، بی‌زمان» با انتشار کتاب و مجموعه‌ای از مجله‌ای با تمرکز بر مدل تاریخی همزمان است. پونی اولین خودروی کره ای بود که به طور مستقل توسعه یافت.

هیوندای سال گذشته N Vision 74 را به ،وان یک ادای احترام با انرژی هیدروژنی با باتری معرفی کرد. این شرکت گفته است که این خودرو از دو موتور در محور عقب استفاده می‌کند و دارای گشتاور بردار است. این پیشرانه بیش از 671 ، بخار قدرت و 664 پوند فوت گشتاور تولید می کرد و خودرو دارای برد بیش از 373 مایل با باتری و سلول سوختی در ظرفیت کامل بود.

چانگ گفت: «هیوندای موتور دارای سابقه ای در مواجهه با چالش های جسورانه و پیگیری مداوم نوآوری است. این شرکت در گذشته انتخاب‌های طراحی جسورانه‌ای داشته است و ما مطمئناً دوست داریم که پونی الهام‌بخش مدل‌های آینده هیوندای باشد. این نمایشگاه اکنون در موتور استودیو برای عموم باز است. تا 6 آگوست ادامه دارد و می تو،د بلیط خود را رزرو کنید اینجا.


منبع: https://www.motor1.com/news/671441/hyundai-pony-history-display-n-vision-74/

8 ع، ها

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.