هیوندای و جورجتو جوجارو برای بازسازی کانسپت پونی کوپه 1974

ما هنوز نباید ببینیم که جورجتو جوجارو و GFG Style برای بازسازی آینده آن چه در نظر دارند. سانگ یاپ لی، معاون اجرایی و رئیس مرکز طراحی جه، هیوندای موتور، گفت که بر اساس فلسفه طراحی این شرکت “شکل دادن به آینده با میراث” بازسازی خواهد شد.

“هیوندای پونی را زم، طراحی کردم که در آغاز کارم هنوز یک طراح جوان بودم. از اینکه مسئول ایجاد وسیله نقلیه برای شرکت و کشوری بودم که در شرف ورود به بازار جه، رقابتی شدید بود، احساس افتخار می کردم. اکنون، من عمیقاً مفت،م که هیوندای از من خواسته است که آن را برای آیندگان و به ،وان جشنی از میراث این برند بازسازی کنم.”

این کانسپت که توسط جورجتو جوجارو برای هیوندای طراحی شده بود، به ،وان پیشروی برای خط خودروهای پونی که از سال 1975 تا 1990 فروخته می شدند، عمل کرد. و اگر اطلاعی ندارید، جوجارو از کانسپت پونی کوپه برای کارهای نمادین خود در مورد خودرو الهام گرفته است. DeLorean DMC 12.

این اولین بار نیست که هیوندای به گذشته نگاه می کند تا برای طراحی های آینده خود الهام گرفته و تأثیر بگذارد. هیوندای خودروی مفهومی 45 را در سال 2019 معرفی کرد که به ،ه خود بر طراحی خودروی الکتریکی تولیدی Ioniq 5 تأثیر گذاشت.

3 ع، ها

اکنون هیوندای و GFG Style برای بازسازی این همکاری مهم به تابلوی نقاشی بازمی‌گردند. این خودروی مفهومی بازسازی شده در بهار سال 2023 به نمایش در خواهد آمد.

کانسپت هیوندای پونی کوپه 1974 در سال 2021، هیوندای یک پونی را بازسازی کرد و آن را به یک کانسپت EV یکبار تغییر داد. این خودروساز بار دیگر در سال 2022 مفهوم دیگری را با الهام از پونی با خودروی توسعه آزمایشگاهی هیدروژنی هیب، N Vision 74 معرفی کرد.

هیوندای و شرکت طراحی ایتالیایی GFG Style، به ویژه بنیانگذاران پدر و پسرش جورجتو و فابریزیو جوجارو، اعلام ،د که یکی از مهمترین خودروهای تاریخ مارک کره ای را بازسازی خواهند کرد: پونی کوپه کانسپت 1974.


منبع: https://www.motor1.com/news/623504/hyundai-giorgetto-guigiaro-pony-coupe/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.