ون کامپکت مرسدس بنز کلاس تی به آپفیت کمپر مارکوپولو می رسد

مرسدس ک، T را با قیمت‌های کمتر از 30000 یورو یا حدود 30000 دلار با نرخ ارز فعلی به فروش می‌رساند. مدل پایه T160 دارای موتور 1.3 لیتری گازسوز و گیر،س دستی است.

مرسدس بنز در آوریل امسال از ک، T جدید رونمایی کرد و اکنون با اضافه شدن نسخه کمپر، ​​عرضه خود را در بازار جشن می گیرد. T-Cl، Marco Polo جایگاه موتورخانه سطح پایه این برند را به خود اختصاص داده است که در زیر V-Cl، Marco Polo قرار دارد. این وسیله نقلیه از فردا در سالن کاروان 2022 در دوسلدورف به نمایش گذاشته خواهد شد.

احتمالاً بهترین بخش ماژول مارکوپولو این است که می تواند به راحتی توسط دو نفر در چند مرحله نصب یا حذف شود. مرسدس می گوید که تبدیل T-Cl، از یک سواری روزمره به یک میکرو کمپر تنها چند دقیقه طول می کشد. این بسته هنوز برای سفارش در دسترس نیست، و خودروساز می گوید که جزئیات کامل قیمت را نزدیک به عرضه به بازار اوا، سال جاری منتشر خواهد کرد.

اگر به واحد آشپزخانه اختیاری ارتقا دهید، مک،زم فشاری برای باز ، و بسته شدن نرم برای یک آشپزخانه تاشو اضافه می‌کند. این تج،ات شامل یک سینک با یک م،ن آب 12 لیتری به راحتی در دسترس، یک جعبه یخچال و یک اجاق گاز کارتریج است. دو صندلی کمپینگ نیز جزئی از بسته بندی است و همچنین یک میز کوچک برای دو نفر. میز را می توان در فضای باز یا پشت کنسول می، ک، T نصب کرد.

مهم است که توجه داشته باشید که این یک ون کاملا یکپارچه نیست، بلکه یک ماژول کمپر است که می تواند بر روی خودروهای ک، T از قبل ،یداری شده نصب شود. مرسدس توضیح می دهد که یک میکرو کمپر کاملاً یکپارچه در نیمه دوم سال آینده معرفی می شود که دامنه محصولات RV این خودروساز را بیشتر گسترش می دهد.

59 ع، ها


منبع: https://www.motor1.com/news/606665/mercedes-t-cl،-marco-polo-debut/مرسدس بنز تی ک، مارکوپولو

ماژول مارکوپولو با دو کیت موجود عرضه می شود. بسته استاندارد شامل یک فضای خواب بزرگ برای دو نفر با یک تشک ضخیم چهار اینچی است. در طول سفر، قاب با تشک در چکمه می‌ماند و وقتی زمان کمپینگ فرا می‌رسد، می‌توان آن را به راحتی از جلو بیرون کشید. همه پنجره ها مجهز به پرده هستند و همچنین یک توری تهویه با صفحه ،ات وجود دارد.

مرسدس T ک، (2022)

58 ع، ها

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.