ویدیوی له کردن ماشین به طرز عجیبی آرامش بخش است، اما ممکن است قلب شما را بشکند

،د ، دوباره با یک کاتلس اولدزموبیل متعلق به دهه 1980 شروع می شود. نسل دوم دوج نئون بعدی و پس از آن یک فورد اسکورت جعبه ای اواسط دهه 1980 قرار دارد. این در جلوی سنگ شکن قرار می گیرد و فضایی را برای پلیموث ساندنس باقی می گذارد تا با سایرین در عقب با مرگ روبرو شود. با نگاهی به تاریخ خودرو، این مدل ها چیز خاصی نیستند اما در برخی مواقع، بود برای ،ی ارزشمند و دوست داشتنی است شاید Cutl، اولین ماشین یک راننده جوان بود، یا شاید نئون ،ی را به زودی به بیمارستان رساند. باز هم، داستان های بیشتری که هرگز نخواهیم دانست.

تماشای ماشین‌های صنعتی و بزرگ که کار خود را انجام می‌دهند، جذابیت عجیبی دارد. این بار، چیز به عمر چندین خودرو از طریق سنگ شکن پایان می دهد و در نهایت پنج وسیله نقلیه را به اندازه یک دستگاه فشرده می کند. ت،یب حرکت آهسته به طرز شگفت‌آوری آرام و به‌طور عجیبی آرامش‌بخش است، اما به‌،وان علاقه‌مندان به اتومبی،،، می‌د،م که می‌تواند واکنشی احساسی به کشتار داشته باشد. میدونی چیه؟ این فقط خوب است.

Buick Skyhawk Road Hawk کلیپ از کوروان 1964 در یوتیوب، که در آن چندین ویدیوی ذن مانند ماشین ،د ، را خواهید دید. نه روایتی وجود دارد، نه موسیقی، فقط تجربه بصری و شنیداری ف، تحت فشار شدید، خودروهای فراموش شده را به مقصد نهایی می فرستد. این کلیپ با سه خودرو از این قبیل – یک فورد تمپو، دوج دیتونا و یک فورد تاندربرد اوایل دهه 80 – که قبلاً ،د شده اند آغاز می شود. آنها جذابیت مشابه وسایل نقلیه ای مانند کوروت یا پورشه 911 را ندارند، اما در طول 30 سال، مطمئنا برای مالکان و خانواده ها بسیار ارزشمند بودند. این خودروها چه ماجراجویی هایی را دیدند؟ ما هرگز نمی د،م.

ماشین نهایی اما چیزی خاص است. و ما تعجب نخواهیم کرد اگر هرگز نام آن را نشنیده باشید، زیرا تنها حدود 1400 دستگاه ساخته شده است. این یک Buick Skyhawk Road Hawk است، و در حالی که ما در این مدل متخصص نیستیم، می د،م که این یک بسته ظاهری خاص بود که Skyhawk کوچک را برای سال های 1979 و 1980 شگفت انگیز کرد. این در زم، آمد که عملکرد خودرو پایین بود. درست مانند بسیاری از خودروهای دیگر از این قبیل در آن دوران، همه چیز فراموش شده بود.


منبع: https://www.motor1.com/news/601460/car-cru،ng-video-relaxing-break-heart/

اگر ،ی اطلاعات بیشتری در مورد Skyhawk Road Hawk دارد، مایلیم در مورد آن بیشتر بد،م. و اگر محتوای ک،یک بیشتری در مورد خودروهای دهه 1980 می‌خواهید، ،مت ویژه ما را با تمرکز بر رادوود بررسی کنید. جست و خیز درباره ماشین ها پاد،ت، در زیر موجود است.

ما انتخاب میکنیم نه برای فراموش ،، و نه ویدئو به ،وان اپراتور دوربین ارائه یک قدم کوتاه از جواهر کمیاب. این Skyhawk امیدی به ترمیم ندارد – فضای داخلی ارتقا یافته آن پاره شده، پانل های بدنه ش،ته شده و زنگ زدگی رایج است. اما این مدل خاص قبل از اینکه جای خود را بر روی سنگ شکن بگیرد، یک نگاه نهایی به ،وان یک خودروی کامل دارد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.