پمپ بنزین‌های Circle K علف‌های هرز را به مکان‌های انتخابی فلوریدا می‌آورند

فروش ماری جوانا طبق قو،ن فدرال ایالات متحده غیرقانونی است. با این حال، تلاش های موفقیت آمیزی برای جرم زدایی آن در سطح ایالتی صورت گرفته است. فلوریدا یکی از چندین موردی است که به آن اجازه استفاده پزشکی می دهد. در بیش از ده ایالت غیرقانونی است.

Green Thumb Industries که از سال 2018 در فلوریدا فعالیت می کند و دفتر مرکزی آن در شیکاگو است، محصول خود را از مرکز کشت جدید Ocala در ایالت Sun،ne تامین خواهد کرد. این تاسیسات 28 هکتاری تا پایان سال به بهره برداری می رسد. این شرکت در 15 بازار ایالات متحده، از جمله 17 کارخانه تولیدی و 77 مکان ،ده فروشی، با حدود 4000 کارمند فعالیت می کند.

این دو در سال 2023 با یک “مرحله تست و یادگیری” با افتتاح تقریباً 10 داروخانه Rise Express شروع خواهند شد. Green Thumb Industries می‌خواهد ردپای ،ده‌فروشی پزشکی خود را در ایالت، جایی که Circle K حدود 600 مکان دارد، گسترش دهد. فلوریدا بیش از 700000 نفر در برنامه ماری جوانا پزشکی فعال دارد.

Green Thumb Industries نگفته است که بعد از “مرحله یادگیری و آزمایش” چه خواهد شد. با این حال، اگر موفقیت آمیز باشد، احتمالاً در سراسر ایالت و احتمالاً کشور گسترش خواهد یافت. ا،ر ایالت های ایالات متحده اکنون اجازه فروش و مصرف آن را می دهند.


منبع: https://www.motor1.com/news/617391/circle-k-gas-stations-،-florida/پمپ بنزین‌های فلوریدا سیرکل K از سال آینده کمی متفاوت به نظر می‌رسند. این شرکت قراردادی را با Green Thumb Industries امضا کرد تا داروخانه‌های علف‌های هرز را در مجاورت فروشگاه‌های رفاه باز کند.

این اولین تلاش Circle K برای شراکت با یک شرکت شاهدانه نیست. در اکتبر سال گذشته، شرکت مادر Circle K، Alimentation Couche-Tard، قرارداد مشابهی را با فروشگاه های ،ده فروشی شاهدانه Fire and Flower در کانادا امضا کرد. Alimentation Couche-Tard در سال 2019 در Fire & Flower سرمایه گذاری کرد. این معامله باعث شد که داروخانه ها در مجاورت فروشگاه های رفاه باز شوند.

بن کو،، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries، این قرارداد و فروشگاه های Rise Express را «تغییرگر بازی» نامید. او همچنین گفت که ،ید حشیش با کیفیت بالا را برای بیماران به ،وان بخشی از روال روزمره خود آسان‌تر می‌کند، در حالی که در فروشگاه محلی خود توقف می‌کنند. فروشگاه های جدید Rise Express محصولات مختلفی مانند گل، پری رول، آدامس و ویپ را به فروش خواهند رساند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.