پورشه با خودروهای هنری خاص و بیشتر به جشنواره SXSW بازگشت

Porsche Vision 357، یک مطالعه طراحی که به افتخار 356 – اولین خودروی اسپرت پورشه – نیز به نمایش گذاشته شده است. همچنین خودروی نمایشگاهی Porsche Vision Gran Turismo هنرمند بلژیکی Ve، به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه “Porsche X – Collaborations Unseen” از 11 تا 14 مارس 2023 در فستیوال SXSW خواهد بود. برنامه فعالیت ها.


منبع: https://www.motor1.com/news/656740/porsche-returns-sxsw-festival-art-cars/

همراه با اجراهای شبانه هنرمند، از جمله مدیسون مک‌فرین، مور مور، بیگ بوی، آرشیو سودان، کللا و سادی، این نمایشگاه توسط کارگاه‌های موسیقی و هنری پشتیب، می‌شود.

در این نمایشگاه چندین خودروی هنری برجسته از جمله میراژ، پورشه 911 کاررا RS 3.8 از نسل آینده به نمایش گذاشته شده است. Transformers: Rise of the Beasts فیلم سینما. هفتمین فیلم Transformers در ژوئن 2023 در سینماها نمایش داده می شود.

Kjell Gruner، رئیس و مدیر عامل شرکت Porsche Cars North America, Inc، گفت: “پیشبرد مرزهای نوآوری، فناوری و طراحی هسته اصلی DNA پورشه است.” و نوآوران در South by Southwest. توانایی نوآوری یکی از مزایای نامشهود برای همه شرکت کنندگان است که در این فضاهای خلاق گرد هم می آییم.”

پورشه برای دومین سال به فستیوال South by Southwest بازمی گردد و آ،ین سرمایه گذاری های خلاقانه خود را به نمایش می گذارد. جشنواره برجسته در تگزاس خلاقیت را در همه اشکال جشن می گیرد، از فناوری جدید گرفته تا فیلم گرفته تا موسیقی، و آن را به مک، ایده آل برای پورشه برای نمایش طرح های منحصر به فرد خود تبدیل می کند.

در پایان این نمایشگاه دو ماشین هنری برجسته قرار دارند: ماشین قو 996 کریس لابروی که قبلا چندین بار آن را دیده‌ایم و ماشین سحابی د،ل آرشام 928. دومی یک کانسپت آینده نگر است که از همکاری پورشه و طراح د،ل آرشام زاده شده است. این خودرو پورشه 928 1978 را دوباره تجسم می کند و آن را به یک طراحی شوخ، بد بو و روان، الهام گرفته از زیبایی Y2K تبدیل می کند.

پورشه در جشنواره ج، به ج، غربی (SXSW).

نمایشگاه این خودروساز، «پورشه ای، – همکاری‌های دیده نشده» نزدیک به مرکز همایش آستین است. این برنامه می‌خواهد خلاقیت‌های جسورانه و آوانگارد پورشه را برجسته کند و گفت،ای پانل در مورد مشارکت این شرکت با Paramount Pictures، FaZe Clan، Up.Labs و Ho،ee را ارائه می‌کند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.