پیرو فراری Purosangue را سفارشی کرد تا با 400 Superamerica پدر مطابقت داشته باشد

32 ع، ها

ما هرگز نخواهیم فهمید که انزو فراری در مورد Purosangue چه فکری می کرد. از بیرون، انتقاد از ، پرانسینگ به خاطر پ، روی خودروی شاسی بلند آسان است، اما برند مارانلو یک موسسه خیریه راه اندازی نمی کند. این تجارتی است که برای رشد باید سودآور باشد و همه ما دیده‌ایم که چگونه شرکت‌هایی مانند Cayenne، Urus و DBX به شکوفایی برندهای مربوطه کمک کرده‌اند.

2023 فراری خالص بیرونی محله جلو

Purosangue یکی از آنهاست. توجه داشته باشید، این فقط هر نسخه ای نیست، بلکه نسخه ای است که توسط خود پیرو فراری سفارشی شده است. تنها پسر زنده ایل کمانداتوره تصمیم گرفت با انتخاب رنگ آمیزی SUV با کارایی بالا در Verde Dora به رنگ آمیزی SUV با کارایی بالا در Verde Dora که در سال 1962 ساخته شد، به پدرش احترام بگذارد. چرخ های آهنگری با رنگ خا،تری زمست، مات به پایان رسید. در داخل، چرم قهوه ای یشمی وجود دارد که فضای داخلی ، منبع الهام پیرو را بازتاب می دهد.

به مالکان و علاقه مند، که در مورد این موضوع در FerrariChat.com بحث می کنند بپیوندید!

همه این خودروسازان رده بالا همچنان به فروش مدل های اصلی خود ادامه می دهند، بنابراین افراد ناب همچنان می توانند خودروهای اسپرت خود را داشته باشند. همین امر در مورد فراری نیز صدق می‌کند، زیرا Purosangue را به ضرر ماشین‌های س، خود معرفی نکرده است. در واقع، خط تولید این برند ایتالیایی هرگز اینقدر متنوع نبوده است، و این یکی از آ،ین شرکت‌هایی است که هنوز خودروهای مجهز به پیشرانه V12 را در عصری عرضه می‌کند که کاهش سایز بر لبان هر رگولاتوری است.

Purosangue با رنگ غیرمعمول گزینه های سفارشی سازی متنوعی را که از طریق برنامه Tailor Made فراری در دسترس است را به نمایش می گذارد. این تاجر 78 ساله مانند پدرش با 400 Superamerica رانندگی می کند. اگر کنجکاو هستید که بد،د چه اتفاقی برای ماشین انزو افتاده است، این ماشین در موزه موسسه Revs در فلوریدا قرار دارد. هرگز بازسازی نشده است، اما بنیانگذار فراری فضای داخلی را تغییر داده و نمای جلو را دوباره رنگ آمیزی کرده است.


منبع: https://www.motor1.com/news/673920/ferrari-purosangue-verde-dora/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.