پیش نمایش 2022 LA Auto Show: What To Expect

Ioniq 6 شیک در ماه جولای رونمایی جه، داشت، اما لس آنجلس اولین خودروی الکتریکی در آمریکای شمالی را رقم خواهد زد. انتظار هیچ تغییری در طراحی نداشته باشید، اما آمار پیشرانه و ارقام محدوده ممکن است با نسخه ای که همکاران InsideEVs ما در ماه اکتبر رانندگی ،د متفاوت باشد. رونمایی در 17 نوامبر اتفاق می افتد.

کیا سلتوس 2024

هیوندای آیونیک 6
کیا سلتوس 2024

سوبارو Impreza و WRX را در سال 2014 به مدل‌های جداگانه ت،یم کرد. WRX فعلی برای مدل سال 2022 معرفی شد، اما می‌توان گفت که Impreza جدید دارای نشانه‌های ظاهری مشابهی خواهد بود. تصاویر تیزر سوبارو جلوپنجره شش ضلعی جدید و شکل کلی هاچ ، را نشان می دهد، اما این تنها چیزی است که تا اینجا باید ادامه دهیم.

این به م،ای چیزی تمام برقی است، و با توجه به اینکه تویوتا در حال حاضر با پریوس جدید در لس آنجلس موفق شده است، این زمان من،ی برای معرفی محصول اضافی خواهد بود. اگر اینطور است، انتظار داشته باشید که برخی اخبار اضافی تویوتا در 16 نوامبر منتشر شود.

،س الکتریکی GV70/کانسپت جدید 2023

نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2022 تقریباً در راه است. این رویداد سالانه در 18 نوامبر به روی عموم باز می‌شود، اما قبل از این اتفاق، خودروسازان چندین وسیله نقلیه جدید و مفهومی را که شرکت‌کنندگان عاشق خودرو می‌توانند شخصاً ببینند، برمی‌دارند. با کاهش فعالیت نمایشگاه خودرو در سال‌های اخیر، نمایشگاه خودروی لس آنجلس فعال به نظر می‌رسد.

تیزر تویوتا پریوس 2023

آفرود در پورشه 911 چیز جدیدی نیست، اگرچه نسخه اختصاصی آن که مستقیماً توسط پورشه ارائه می شود، افزوده ای منظم به خانواده 911 است. ع،‌های جاسوسی و تصاویر تیزر کمی برای تخیل باقی می‌گذارند و یک 911 نسل کنونی را با ،تیک‌های ژولیده و فاصله بیشتر از سطح زمین برای ،وج از پیاده‌رو نشان می‌دهند.

نمایش خودکار لس آنجلس

نمایشگاه خودرو لس آنجلس 2022 از 18 تا 27 نوامبر در مرکز همایش لس آنجلس برای عموم باز است.


منبع: https://www.motor1.com/news/621704/2022-la-auto-s،w-preview/

جزئیات طراحی و مشخصات پیشرانه هنوز یک راز است، اما همه آنها در 16 نوامبر فاش خواهند شد.

سوبارو ایمپرزا 2024

در اینجا پیش نمایشی از اولین نمایش های بزرگ در حال انجام است، از جمله مدل های جدید و به روز شده و همچنین خودروهای مفهومی که کف مرکز همایش های لس آنجلس را زیبا خواهند کرد.

تویوتا پریوس 2023

Toyota bZ مدل Teased

همانند Ioniq 6، کیا سلتوس 2024 به روز شده در ژوئن 2022 برای مخاطبان جه، معرفی شد اما اکنون، زمان درخشش در آمریکای شمالی فرا رسیده است. شاسی بلند ساب کامپکت با توجه به اینکه تنها چند سال از عمر آن می گذرد، فیس لیفت نسبتاً قابل توجهی دریافت می کند و این تغییرات مدل فروخته شده در ایالات متحده را مورد لطف قرار می دهد.

کیا رتبه بندی قدرت و سایر آمارها را برای نسخه آمریکای شمالی در 17 نوامبر اعلام خواهد کرد.

VinFast 2023

Lucid با سدان ایر برقی با عملکرد بالا توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است، اگرچه هزینه قابل توجهی دارد. این در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس امسال با سطوح تریم Lucid Air Pure و Touring تغییر می‌کند که قیمت‌ها از 87400 دلار شروع می‌شود. این هنوز یک بخش سالم از تغییرات است، اما Lucid را وارد بازار رقابتی تر می کند تا با خودروهای الکتریکی لو، دیگری مانند پورشه تایکان مبارزه کند.

به دنبال ایمپرزا 2024 باشید که در 17 نوامبر عرضه خواهد شد.

2023 Lucid Air Pure/Touring

تمام اخبار مربوط به نمایشگاه خودرو لس آنجلس را مشاهده کنید

تیزر جلوی سوبارو ایمپرزا 2024
،س GV70 الکتریکی 2022

VinFast که در ویتنام مستقر است، در سایر نقاط جهان هم حرکت می کند، اما این برند خودروهای الکتریکی جدیدی برای آمریکا خواهد داشت تا در لس آنجلس خودنمایی کند. نسخه های تولیدی VF 6، VF 7، VF 8 و VF 9 EV که قبلا در ایالات متحده با خودروهای نمایشی دیده شده بود، برای اولین بار در دسترس خواهند بود. اولین نمایش در 17 نوامبر انجام می شود.

مدل جدید تویوتا سری bZ

یک پریوس هیب، کاملاً جدید در راه است. تویوتا اخیرا تایید کرده است که تصاویر تیزر سایه دار آن در واقع در حال پیش نمایش نسل بعدی هیب، هستند. بر اساس آن تیزرها، مدل محبوب ساده تر از مدل فعلی به نظر می رسد.

ع، جاسوسی Abarth 500 EV 2023

ما ع،‌ها و تیزرهای جاسوسی را برای مدل برقی داغتر Abarth 500 دیده‌ایم، اما قرار است این مدل برای اولین بار عرضه شود. بعد از نمایشگاه خودرو لس آنجلس آغاز شده است. اینکه آیا این موضوع از دیگر اخبار فیات در لس‌آنجلس منحرف می‌شود، باید دید، اما ما می‌د،م که این خودروساز اعلامیه‌هایی برای 500 دارد که در روزهای رسانه‌ای نمایشگاه، 16 یا 17 نوامبر، کاهش می‌یابد.

هیوندای آیونیک 6 2023

تیزر پورشه 911 داکار 2023

با داشتن پیشرانه دو موتوره و استایل متمایز، جزئیات کامل در 15 نوامبر فاش خواهد شد.

فیات 500 2023

تیزر Lucid Air Pure و Air Touring
VinFast Complete Lineup ایالات متحده

Genesis Electrified GV70 اولین بار تقریبا یک سال پیش در چین به نمایش درآمد، اما در نهایت برای نمایشگاه خودرو LA 2022 در سواحل ایالات متحده فرود آمد. و در غرفه ،س تنها نخواهد بود – برند لو، کره ج،ی همچنین قصد دارد یک خودروی مفهومی جه، جدید را معرفی کند که اطلاعات آن هنوز یک راز است. پاسخ ها باید در 17 نوامبر ارسال شوند.

تویوتا یک رونمایی رسمی برای پریوس 2023 در تاریخ 16 نوامبر برگزار خواهد کرد. Motor1.com.

پورشه 911 داکار 2023

در اوا، اکتبر، تویوتا یک تیزر برای مدل جدید bZ منتشر کرد که در حال توسعه است. این تیزر شامل ع،ی از یک خودروی چهار در با هاچ ، عقب بود. در حقیقت، به نظر می رسد که به طور قابل توجهی شبیه به تیزرهای پریوس جدید است، اما تویوتا به طور خاص گفت که این یک مدل bZ است.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.