چراغ‌های عقب حک شده از هنرمند با استعداد، لمس سفارشی را به خودروهای جذاب اضافه می‌کند

ما گمان می کنیم برخی از شما ممکن است تعجب کنید که آیا حک ، طرح روی چراغ های عقب حتی قانونی است یا خیر. اصلاح روشنایی خودرو همیشه می تواند یک شیب لغزنده باشد. وب سایت Etched Out بر این باور است که همه چیز در حال افزایش است زیرا چراغ ها همچنان همانطور که تبلیغ می شود می درخشند. با این حال، این شرکت به مشتریان علاقه مند توصیه می کند که قبل از ،ید با مجری قانون محلی مشورت کنند.
منبع: https://www.motor1.com/news/607186/etched-taillights-artist-custom-cool-cars/

این فرآیند بسیار ساده به نظر می رسد، اگر بسیار پیچیده باشد. طرح ها روی لنزها کشیده می شوند و سپس با استفاده از مته درمل حک می شوند. طبق وب‌سایت او، پس از تکمیل حکاکی، چراغ‌ها برای پوشش شفاف به یک رنگ‌فروشی فرستاده می‌شوند تا از خطوط جدید ایجاد شده در لنزها محافظت کنند. زمان تحویل از ابتدا تا پایان بسته به زمان حمل و نقل بین 2 تا 4 هفته ذکر شده است. هزینه ذکر نشده است، اگرچه با توجه به اینکه هر شغل به م،ای واقعی کلمه یک ایجاد سفارشی است، تعیین رقمی دشوار است.

این وب سایت فقط چراغ های عقب را نیز پوشش نمی دهد. Etched Out همچنین فهرست‌هایی برای دستگیره‌های شیفت حکاکی شده، درپوش‌های حکاکی شده دریچه‌ها دارد، یا می‌تو،د به سادگی چراغ‌های قدیمی خود را بازسازی کنید تا شبیه جدید شوند. بر اساس پست های TikTok و Instagram که طیف گسترده ای از پروژه های تکمیل شده را نشان می دهد، به نظر می رسد اژدها و طرح های گل محبوب هستند.

حساب TikTok شامل پیوندی به Etched Out است، یک وب‌سایت برای یک شرکت استرالیایی که این چراغ‌های سفارشی در آن ساخته می‌شوند. مطابق با Cars Insider در TikTok، این شرکت توسط یک زن با استعداد و دیوانه ماشین راه اندازی شد که چراغ های عقب سفارشی برای ماشینش می خواست، اما هیچ مغازه یا حکاکی علاقه مند به انجام این کار را پیدا نکرد. بنابراین او کاری را انجام داد که هر علاقه‌مند به خودروی من،ی انجام می‌داد – به خودش یاد داد این کار را انجام دهد. او چهار سال را صرف حکاکی چراغ‌ها به ،وان سرگرمی کرد و تا زم، که ،ب‌وکار خودش را راه‌اندازی کرد، با تمرین بهتر شد.

انواع راه‌ها برای سفارشی‌سازی خودروی شما وجود دارد، و با دهه‌ها تجربه خودرویی که در اختیار ماست، کم است. Motor1.com خدمه ندیده اما ما چنین چیزی ندیده ایم.

اخیراً با یک حساب کاربری جالب TikTok به نام روبرو شدیم اچدآوتو نام دقیقاً با محتوا مطابقت دارد. انواع ویدئوهایی را خواهید دید که طیف وسیعی از چراغ‌های عقب خودرو را نشان می‌دهند، اما هر کدام یک ویژگی مش، دارند: طراحی فوق‌العاده با جزئیات حکاکی شده با دست که در غیر این صورت لنزهای قرمز خسته‌کننده را به هنری واقعی تبدیل می‌کند. و شما می تو،د یک مجموعه سفارشی که فقط برای شما ساخته شده است داشته باشید.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.