کاروان موتور مدل T 1914 می تواند قدیمی ترین موتورخانه جهان باشد

در مورد بدنه، در واقع چوبی به تمام م،است چون هی، اینطوری خانه می‌سازی. کف‌ها از جنس کاج صیقلی هستند و الوارهای بزرگ به ،وان سازه اصلی کناره‌ها و سقف هستند. در مقایسه با موتورخانه مدرن Transit، این فورد صد ساله بسیار جادار است اما فاقد امکاناتی مانند حمام یا آب جاری است. با این حال، معاوضه عبارت است از چهار ،ه، یک میز بزرگ، مقدار زیادی فضای ذخیره سازی شامل یک کمد چوبی عظیم، و بله، یک اجاق بزرگ ،می برای پخت و پز و گرم ،.

در حال حاضر، جایی در جهان، یک تولیدکننده RV در حال سفارش کابین شاسی جدید فورد ترانزیت 2022 است. این به ،وان پایه ای برای یک موتورخانه کاملاً جدید عمل می کند، و می د،د چیست؟ بیش از 100 سال پیش، زم، که این کاروان موتوری فورد مدل T 1914 ساخته شد، اوضاع چندان متفاوت نبود. خوب، شاید این یک است مقدار کمی ناهمسان.

برای شروع، این یک موتورخانه قانونی 108 ساله است و می تواند قدیمی ترین وسیله نقلیه ای باشد که هنوز وجود دارد. بونامز. این خودرو به صورت سفارشی در سال 1914، کمی قبل از آغاز جنگ جه، اول، با استفاده از شاسی اصلاح شده فورد مدل T ساخته شد که طول و تقویت شده بود. توجه کنید ما نگفتیم کابین شاسی، زیرا مدل T واقعاً تا،ی نداشت و فقط بدنه کوتاهی داشت. بدنه سفارشی برای کمپر شامل تدارکاتی برای راننده بود که در سال 1914 اساساً به م،ای یک پنجره بزرگ و یک مبل چرمی در جلو بود.

6 ع، ها

1914 فورد مدل T موتور کاروان موتورخانه داخلی

مطابق بونامز، بدنه کمپر سفارشی توسط دانتون از ،نگ در بریت،ا ساخته شده است. تاریخچه این مدل قدیمی T از آنجا کمی نامشخص است، اگرچه اعتقاد بر این است که در مقطعی در دهه 1920 فروخته شده و در نهایت رها شده است. در دهه 1970 در شپرتون، نه چندان دور از مرکز شهر لندن، دوباره کشف شد و در طی چهار سال به حالت اولیه خود بازگردانده شد. در تاریخ 10 سپتامبر به حراج گذاشته می شود و انتظار می رود قیمتی بین 22000 تا 35000 دلار داشته باشد.


منبع: https://www.motor1.com/news/607409/1914-ford-modelt-caravan-motor،me/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.