کانسپت اسپرت الکتریکی شده لکسوس در ایالات متحده در بلدرچین رونمایی خواهد شد

کانسپت اسپورت الکتریکی ل،وس در دسامبر 2021 در جریان ارائه گسترده ایده های طراحی تویوتا و ل،وس EV معرفی شد. در آن زمان، خودروساز آن را به ،وان جانشین LFA اما بدون V10 پرصدا معرفی کرد.

علاوه بر این، ظاهراً ل،وس الکتریکی اسپورت دارای سیستم فرمان به سیم است. پیشرانه آن قادر به بردار گشتاور خواهد بود.

3 ع، ها

ل،وس RX500h F SPORT عملکرد 2023 رو،مه‌نگاران می‌توانند پیش نمایشی از ل،وس اسپورت الکتریکی شده را در 18 آگوست طی ارائه‌ای توسط رئیس تحقیقات طراحی CALTY، کوین هانتر، دریافت کنند. سپس، عموم مردم می‌توانند آن را در The Quail، گردهمایی ورزش‌های موتوری، در 19 آگوست ببینند. وینی شاه،، معاون بازاریابی ل،وس و راننده مسابقه‌ای تاونسند بل در آنجا درباره خودروی الکتریکی اسپرت صحبت خواهند کرد. بعداً، این خودرو در سومین فری بیچ پبل بیچ به نمایش گذاشته خواهد شد.

کانسپت اسپورت الکتریکی ل،وس در هفته خودروی مونتری در ایالات متحده به‌ویژه در The Quail and Pebble Beach Golf Links رونمایی خواهد شد. 2023 RX 500h F SPORT Performance نیز در آنجا خواهد بود و بازدیدکنندگان می توانند IS 500 اصلاح شده شرکت هیراکو را در نمایشگاه SEMA 2021 مشاهده کنند.

طبق شایعه ای که اخیرا منتشر شده است تخت گازLexus Electrified Sport با مشخصات تولیدی ممکن است از یک پیشرانه جدید با تعویض دنده های شبیه سازی شده با استفاده از نرم افزار ویژه استفاده کند. نتیجه یک خودروی الکتریکی خواهد بود که راننده می‌تواند حس دویدن از طریق چرخ دنده‌ها را داشته باشد. با این حال، طبق گزارش ها، این راه اندازی هنوز فقط در مراحل آزمایشی است، بنابراین هنوز نمی توان گفت که آیا واقعاً به فروش می رسد یا خیر.

کانسپت اسپرت الکتریکی ل،وس اگر در مورد سایر خودروهای الکتریکی از ارائه تویوتا در ماه دسامبر کنجکاو هستید، پس این ،مت را ببینید. جست و خیز درباره ماشین ها پاد،ت برای درایو عمیق تر به آنها:

آکیو تویودا، رئیس تویوتا در هنگام معرفی گفت: «ل،وس یک خودروی اسپرت EV باتری نسل بعدی تولید خواهد کرد که طعم رانندگی یا سس مخفی عملکردی را که از طریق توسعه LFA پرورش می‌یابد به ارث می‌برد.

ساحل سنگ ریزه ای

6 ع، ها

تمام اخبار در مورد ساحل سنگریزه را ببینید

تویوتا قصد دارد باتری‌های حالت جامد را در سال 2025 تولید کند. این باتری‌ها ابتدا در مدل‌های هیب، وارد بازار خواهند شد و بعداً وارد خودروهای الکتریکی می‌شوند.

ل،وس زم، که در ابتدا این ماشین کم‌تاب را نشان می‌داد، تنها جزئیات فنی کمی درباره کانسپت اسپورت الکتریکی ارائه کرد. گفته می شود که می تواند در محدوده کم دو ث،ه به سرعت 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) برسد. حدا،ر برد رانندگی با شارژ بیش از 435 مایل (700 کیلومتر) با استفاده از باتری های حالت جامد خواهد بود.


منبع: https://www.motor1.com/news/604464/lexus-electrified-sport-and-two-other-models-debuting-at-the-quail/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.