گابریل ایگلسیاس، کمدین، مجموعه اتوبوس‌های کلاسیک VW را به نمایش گذاشتچیزی در مورد کمدین ها و ماشین ها وجود دارد. می توان گفت که پادشاه کمدین کل،یونرهای خودرو، جی لنو است که زم، پادشاه تلویزیون های آ، شب بود. جری ساینفلد همچنین مجموعه ای چشمگیر دارد، از جمله تعداد نامشخصی از پورشه های قدیمی. اما گابریل ایگلسیاس که کل،یون بزرگی از VW Transporters قدیمی رقیب شخصیت بزرگ‌تر اوست، کم نیست.

گابریل ایگلسیاس که با نام فلافی شناخته می‌شود، مدت‌هاست علاقه‌ای به فول،‌واگن‌ها دارد و نوع 1 و نوع 2 یا ترانسپورترها مورد علاقه او هستند. او حتی حمل‌و‌نقل را در عمل خود به کار گرفته است، به آن ارجاع داده و در حین اجرای استندآپ یکی را روی صحنه در استادیوم داجر سوار کرده است.

فرقی نمی‌کند وانت کوچک فول،‌واگن را اتوبوس، حمل‌ونقل، کمبی، سامبا یا بوللی بنامید، نسخه هوا خنک آن در اصل از سال 1950 تا 1979 ساخته شد. این وانت در س،‌ها و پیکربندی‌های مختلف، از جمله مینی‌بوس، کامیون پانل، وانت، و کمپینگ نسخه‌های خنک‌شونده هوا از موتور چهار سیلندر تخت 1.1 لیتری با قدرت 24 ، بخار تا یک موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری 70 ، بخاری استفاده می‌،د.

ترانسپورترهای VW Fluffy نیز در س، های مختلف تولید می شوند و از موتورهای متنوعی استفاده می کنند. علاوه بر نیروگاه های اصلی چهار فول، واگن مسطح با هوا خنک، چندین اتوبوس به موتورهای سوبارو تبدیل شدند و تعدادی برقی هستند. همه آنها در شرایط عالی هستند و آماده رانندگی هستند. این مجموعه همان چیزی است که ایگلسیاس عاشقانه آن را «موزه کرکی گابریل ایگلسیاس فول، واگن» می نامد، که به گفته او مانند «دیزنی لند برای افرادی است که فول، واگن را دوست دارند».

ایگلسیاس اولین فول، واگن ترانسپورتر خود را که فول، واگن تیپ 2 مدل 1968 بود، به قیمت 700 دلار ،ید. امروز کل،یون اتوبوس او بیش از 3 میلیون دلار ارزش دارد. او همچنین دارای ،یبی از اتومبیل های دیگر، از جمله عضله قدیمی و مدرن است. این مجموعه ممکن است به اندازه مجموعه‌ای که جی لنو در طول سال‌ها پرورش داده است، گسترده یا متنوع نباشد، اما در نوع خود چشمگیر است.

حمل و نقل های قدیمی فول، واگن در سال های اخیر محبوبیت و ارزش زیادی پیدا کرده اند. فول، واگن جدید ID.Buzz که انتظار می رود سال آینده عرضه شود، احتمالا این محبوبیت را افزایش خواهد داد. مایکرووان الکتریکی جدید که در نسخه معمولی و با فاصله بین محورهای بلند موجود است، باید برای افرادی که خواهان یک وسیله نقلیه الکتریکی کاربردی و همچنین دوستداران فول،‌واگن‌های قدیمی هستند، جذاب باشد.


منبع: https://www.motor1.com/news/673007/gabriel-iglesias-eclectic-vintage-vw-bus-collection/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.