گیربکس دستی در ایالات متحده به عنوان یک آپشن به مینی باز می گردد

گزینه گیر،س دستی تنها چیزی نیست که از تولید نوامبر در دسترس خواهد بود. مدل‌های نسخه ویژه Mini که در فوریه 2022 معرفی شدند، در حال گسترش هستند. به طور خاص، Mini Untold Edition که به طور انحصاری به ،وان MINI John Cooper Works Clubman در دسترس بوده است، برای انواع Cooper S و Cooper S All4 ارائه خواهد شد. Midnight Black متالیک با لکه های مشکی نیز به ،وان گزینه رنگ ارائه می شود.

در همین حال، Resolute Edition نیز در رنگ بدنه متالیک Enigmatic Black با همان سقف سفید فلفلی در همه مدل‌ها یا Nanuq White در انواع Hardtop با سقف همرنگ بدنه در دسترس خواهد بود. Mini Cooper S Countryman ALL4 Untamed Edition اکنون در رنگ جدید Nanuq White قابل سفارش است.

Mini همچنین گزینه های رنگ رنگ خود را اصلاح کرده است. در دسترس بودن Pepper White، White Silver و Moonwalk Grey با تولید اکتبر به پایان خواهد رسید. جایگزین این رنگ‌ها، Melting Silver III و Nanuq White هستند که در Mini Hardtops، Clubman و Countryman موجود است.

16 ع، ها

دقیقاً مانند جفت نسخه‌های مورد علاقه‌تان در جردن یا یک رول دستمال توالت، گیر،س‌های دستی برای Mini USA در نیم دهه گذشته عرضه شده و می‌روند. اکنون زمان بازگشت دیگری فرا رسیده است و گزینه row-yourself را دوباره به ،یداران آمریکایی ارائه می دهد، البته فقط برای یک مدل.

خط تولید مینی نسخه ویژه 2023

در راستای مسائل زنجیره تامین جه،، Mini USA همچنین اعلام کرد که تج،ات و گزینه‌های محدود شده در آن زمان به سطوح اصلاح‌شده، Signature 2.0 و Iconic 2.0 برمی‌گردند و در نتیجه قیمت‌گذاری به‌روز شده است.


منبع: https://www.motor1.com/news/616449/mini-manual-transmission-us-2023/

مینی از تولید نوامبر شروع به ارائه گیر،س دستی برای MINI Hardtop خواهد کرد. گیر،س شیفت شش سرعته یک گزینه مستقل برای انواع Cooper، Cooper S و John Cooper Works خواهد بود. با این حال، انحصاری آن برای مدل Mini 2-Door خواهد بود، بنابراین اگر می خواهید 4-Door کاربردی تر باشد، با گزینه های AT این شرکت گیر کرده اید.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.