BMW M Division Dropping Dual-Clutch گیربکس، کتابچه راهنمای کاربر هفت سال دیگر دوام می آورد

58 ع، ها

گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه BMW یک جعبه دنده دستی برای BMW Z4 M40i در دست بررسی دارد. تویوتا اکنون یکی را برای سوپرای مشابه از نظر مک،کی ارائه می‌کند، بنابراین نباید چالش‌های مهندسی عمده‌ای برای من،‌سازی گیر،س وجود داشته باشد.

هکر همچنین توضیح داد: “اتوماتیک عملکرد بهتری نسبت به کلاچ دوبل دارد. در M4 CSL سرعت تعویض دنده‌ها سریع‌تر است و از طرف دیگر، ما نیز از این اتوماتیک در ماشین مسابقه‌ای جدید M4 GTR استفاده می‌کنیم.”

اظهارات در مورد آینده گیر،س دستی در مدل های M تقریباً با نظرات قبلی رئیس بخش، فرانک ون میل مطابقت دارد. “متاسفانه دفترچه راهنما دیگر چندان گسترده نیست. بیشتر در بخش های M2 و M3 و M4 است. و برای آن خودروها، ما به ارائه دفترچه راهنما ادامه می دهیم و آن خودروها برای مدت طول، تا پایان کار خواهند کرد. این دهه،» او در سال 2022 گفت.

بخش M اخیراً یک دستی شش سرعته را در 3.0 CSL نصب کرده است که فقط 50 دستگاه را محدود می کند. این خودرو به مدلی با همین نام مربوط به دهه 1970 ادای احترام می کند و بدنه ای الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل دارد. در زیر کاپوت، یک توربوی دوقلو 3.0 لیتری شش سیلندر خطی وجود دارد که 553 ، بخار قدرت و 404 پوند فوت تولید می کند.


منبع: https://www.motor1.com/news/672093/bmw-m-dual-clutch-auto-is-dead-manual-gearbox-phasing-out/

بررسی BMW M2 First Drive 2023 بخش BMW M محصولات با کارایی بالای این برند آلم، را ایجاد می کند، اما بازار آنها در حال تغییر است. در آینده، انتظار داشته باشید که گیر،س های اتوماتیک با مبدل های گشتاور را در محصولات با عملکرد بالا پیدا کنید. این جزئیات را درک هکر، رئیس توسعه BMW M در مصاحبه ای با تخت گاز.

او گفت که این شرکت در هنگام توسعه نسل بعدی M5 این بحث را داشت. تیم تصمیم گرفت از یک خودکار سنتی با مبدل گشتاور استفاده کند زیرا برای رانندگی روزمره راحت تر بود.

توجه داشته باشید که هکر فقط در مورد برنامه های بخش M بحث می کند، نه برای کل شرکت. ب‌ام‌وهای دیگر می‌توانند در آینده همچنان DCT داشته باشند.

او همچنین در مورد آینده مدل‌های با گیر،س دستی از این بخش اظهار نظر کرد و این یک ج، زم، کوتاه است. هکر گفت: “اگر نگاهی به اطراف بیندازید، می بینید که آینده تامین کنندگان جعبه دنده دستی کاهش می یابد. بنابراین مطمئن نیستم که در آینده این امکان را داشته باشیم – اما در آینده به این م،است که پیش بینی شش، هفت سال است.” .

هکر گفت: «کلاچ دوبل، از دیدگاه BMW M این روزها، از بین رفته است. اکنون دستی یا اتوماتیک است و برای آینده به صورت خودکار برقی می شود.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.