Czinger 21C V Max را با رنگ طلایی جدید در Goodwood نشان می دهد

Czinger 21C V Max Czinger 21C V Max خود را برای اولین بار در اروپا در جشنواره سرعت گودوود معرفی کرد و در رنگ نارنجی روشن جدید، آن را حالت طلایی ذهن می نامد. این رنگ به گل ایالتی زینگر، خشخاش کالیفرنیا اشاره دارد و ادای احترامی به زادگاه این برند هایپرکار است.

در مصاحبه اختصاصی قبلی با Motor1، بنیانگذاران این شرکت، کوین و لوکاس سینگر، توضیح دادند که طراحی 21C از هواپیمای جاسوسی SR-71 Blackbird، از جمله طرح پانل ابزار و طرح پشت سر هم دو صندلی الهام گرفته شده است. این تنظیمات همچنین آیرودینامیک را به حدا،ر می‌رساند و نیروی کششی را کاهش می‌دهد در حالی که نیروی رو به پایین 2.5 تن در سرعت 200 مایل در ساعت (322 کیلومتر در ساعت) ایجاد می‌کند.

Czinger Vehicles در سال 2019 توسط کوین و لوکاس زینگر تأسیس شد و در حال حاضر دارای 15 نمایندگی در سراسر جهان است، از جمله مکان‌هایی در لندن، بارسلونا، مونیخ، فرانکفورت و توکیو. این شرکت مستقر در لس آنجلس قصد دارد صنعت خودرو را با استفاده از طراحی هوش مصنوعی برای توسعه طراحی و عملکرد خودروهای خود در یک سیستم سازگار با محیط زیست ایجاد کند. علاوه بر 21C برنامه ریزی شده برای عرضه در سال جاری، Czinger همچنین در حال توسعه یک کوپه چهار صندلی به نام Hyper GT است که در تاریخ بعدی عرضه خواهد شد.


منبع: https://www.motor1.com/news/677068/czinger-reveals-new-golden-state-of-mind-color-goodwood/

8 ع، ها

در مورد رنگ، Golden State of Mind ادای احترام به خشخاش کالیفرنیا است که هر بهار شکوفا می شود و تپه های غلتان این ایالت را نارنجی روشن می کند. Czinger برای به رسمیت شناختن این رویداد و برای برجسته ، تعهد خودروساز به پایداری، نام رنگ و سایه را انتخاب کرد. در داخل، V Max دارای یک فضای داخلی چرم سبز ارتشی با منسوجات پشم خا،تری است که منع، کننده فیبر کربن جناغی در صندلی جلو است. دوخت متضاد بالای نارنجی رنگ سبز و خا،تری فضای داخلی را خنثی می کند و نمای بیرونی نارنجی روشن را گره می زند.

V Max نسخه پر سرعت اولین خودروی تولیدی Czinger، 21C است که رکوردهای دور را در Laguna Seca و Circuit of the Americas به ثبت رساند. این خودرو از یک پیشرانه هیب، توسعه یافته توسط شرکت داخلی استفاده می کند که دارای یک موتور 2.88 لیتری توربوشارژ دوقلو V8 برای تولید حدا،ر 1350 ، بخار است.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.