EarthRoamer SX 2023 موتورخانه ای خارج از شبکه است که یک پنی قیمت دارد

این موتورخانه عظیم که بر اساس شاسی شورولت سیلورادو 6500 HD ساخته شده است، از یک موتور V8 توربودیزل Duramax 6.6L استفاده می کند که تمام نیرو را از طریق یک جعبه دنده 6 سرعته به چرخ ها می فرستد. در مقایسه با خط اصلی LTi EarthRoamer، SX با افزایش ظرفیت آب و سوخت، نمای کامل پنجره 270 درجه، واحد ماشین لباسشویی/خشک کن اختیاری و ظرفیت باتری لیتیوم یون عظیم 18000 وات ارائه می‌شود – این اطمینان را می‌دهد که دورترین ماجراجویی در فضای باز را تجربه کنید. هنوز هم مثل خانه راحت هستند

در حالی که نمای بیرونی غیر دوستانه به نظر می رسد، کابین EarthRoamer با امکانات مدرنی که در موتورخانه های خارج از ش،ه می خواهید، دنج و مجلل است. کابین می‌تواند شش نفر را در داخل هواپیما بنشیند و بخواباند – هر کدام با طراحی هوشمندانه داخلی و حمام کامل با دوش بار،.

11 ع، ها

EarthRoamer SX 2023 در نمایشگاه SEMA 2022 به نمایش گذاشته شد و گفته می شود که قیمت پایه آن 995000 دلار است. این پول برای یک موتورخانه بسیار زیاد است، اما لینک منبع زیر باید مشخصات و جزئیات کامل ساخت را در اختیار شما قرار دهد.


منبع: https://www.motor1.com/news/622581/2023-earthroamer-sx-chevrolet-silverado/

EarthRoamer به دلیل تبدیل کامیون های بزرگ به کمپینگ های خارج از جاده و خارج از ش،ه که کمپینگ را جدی می گیرند، شناخته شده است. و برای اولین بار، این شرکت مستقر در ک،ادو از شاسی Chevy برای خلاقیت های تنومند خود در قالب EarthRoamer SX 2023 استفاده می کند.

EarthRoamer SX 2023

در ادامه سنت EarthRoamer در استفاده از مواد س، وزن برای بدنه، SX با ساختاری از فیبر کربن و خلاء عرضه می شود. این فرآیند که فرآیند تزریق خلاء (VIP) نامیده می‌شود، دو پوسته فیبر کربنی را به یک هسته فوم ساختاری می‌پیوندد و در نتیجه بدنه فیبر کربنی مونوکوک بسیار قوی‌تر و س،‌تر از هر بدنه سنتی RV یا کمپر زمینی است.

پشتیبان این بدنه عظیم و در عین حال نسبتا س، مجموعه ای از ،تیک های 43 اینچی گودیر روی رینگ های مهره ای درجه نظامی است. این ،تیک ها با سرعت 81 مایل در ساعت برای شرایط رانندگی همه کاره طراحی شده اند و برای مق، با هر زمینی آماده هستند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.