GM Design مفهوم سدان خوشمزه بیوک را برای روز شکرگزاری به اشتراک می گذارد

مشخص نیست که آیا این طرح پیش نمایش یک سدان مفهومی کامل برای بیوک است یا شاید یک مدل تولیدی در آینده نزدیک. تنها چیزی که می د،م این است که اگر این کار را انجام دهد، مطمئناً با باتری کار می کند زیرا بیوک تا پایان دهه کاملاً برقی می شود.

مفهوم سدان بیوک که در اینستاگرام منتشر شد توسط آرون ریگز یا @zambiniftm در پلت فرم رسانه های اجتماعی بر اساس لینکدین خود، ریگز از جولای 2012 یک طراح خلاق ارشد در جنرال موتورز است. او همچنین از سال 2016 طراح بیرونی اصلی کادیلاک اسکالا کانسپت بود و طرح های اصلی و مدل خاک رس مقیاس را برای مفهوم بیوک آویستا در سال 2012 توسعه داد.

کانسپت Wildcat EV البته پیش نمایش زبان طراحی آینده بیوک است. با درهای متمایز ارائه می شود که “مدل های تولید بیوک را برای آینده قابل پیش بینی تحت تاثیر قرار خواهند داد.” درست مانند طرح مفهومی سدان قرمز جدید که در بالا مشاهده می‌کنید، دارای ،مت جلوی زاویه‌دار، چین‌های تیز، چراغ‌های جلوی فوق‌العاده نازک و جلوپنجره ذوزنقه‌ای است.

مفهوم بیوک نشان داده شده در بالا ما را به یاد کانسپت Wildcat EV می اندازد که در اوایل سال جاری نشان داده شد. خودروی قرمز نشانه‌های مختلفی با مفهوم خودروی الکتریکی دارد (به گا،ی زیر مراجعه کنید)، اگرچه به نظر می‌رسد که این طرح یک سدان است تا یک کوپه 2+2.

در ایالات متحده روز شکرگزاری است و در حالی که چندین آمریکایی مشغول تهیه شام ​​بوقلمون خود هستند، جنرال موتورز دیزاین چیز دیگری در ذهن دارد. اینستاگرام رسمی خانه طراحی جنرال موتورز که در یکی از کانال های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته شده است، یک مفهوم بیوک را به موقع برای روز شکرگزاری به نمایش می گذارد.

کابین با بازتاب نشانه‌های بیرونی وحشی Wildcat EV Concept، با حداقل دو صفحه نمایش دیجیتال، طراحی داشبورد باریک، و صندلی‌هایی به س، کابین خلبان با پشت سری‌های کنسولی عرضه می‌شود. کانسپت سدان قرمز با پیش نمایش داخلی عرضه نشد.

18 ع، ها


منبع: https://www.motor1.com/news/623681/gm-design-buick-sedan-concept/مفهوم بیوک Wildcat EV

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.