Gran Turismo 7 سه ماشین جدید و قابلیت تعویض موتورها را اضافه می کند

1971 فورد ماوریک توسط شرکت خودروسازی گرینینگ

نیسان اسکای لاین GT-R نیسمو 1990 که برای تطبیق یک مسابقه گروه A ساخته شده است، دارای تعدادی تغییرات ظریف اما مهم در فرمول R32 GT-R است. برای شروع، ورودی های هوای اضافی در سپر جلو و یک جفت باله در جلوپنجره برای کمک به خنک شدن موتور وجود دارد. برف پاک کن شیشه جلو عقب برای کاهش وزن، و همچنین ABS از آنجایی که در مسابقات گروه A قانونی نبود، حذف شد. موتور، سیستم تعلیق و ترمز تا حد زیادی مشابه مدل غیرنیسمو GT-R است، اما خودرو حدود 80 پوند س، تر است، بنابراین تجربه رانندگی تهاجمی تری را نوید می دهد.

در آ،ین به روز رس، خود، گرن توریسمو 7 سه ماشین علاقه مند بسیار متمایز را اضافه کرد. آلفارومئو جولیا اسپرینت GT Veloce 1967، فورد ماوریک ریستومد 1971 توسط شرکت خودروسازی گرینینگ و نیسان اسکای لاین GT-R نیسمو 1990 جدیدترین وسایل نقلیه‌ای هستند که در شبیه‌ساز مسابقه نمایش داده شده‌اند و به طرفداران هر دوره‌ای چیزی می‌دهند که هوس کنند.

نیسان اسکای لاین GT-R نیسمو 1990

7 ع، ها


منبع: https://www.motor1.com/news/674696/gran-turismo-update-engine-swap/آلفارومئو جولیا اسپرینت GT Veloce 1967

فورد ماوریک شاید این روزها بیشتر به ،وان یک پیکاپ کوچک پرفروش شناخته شود، اما 50 سال پیش، ورود بیضی آبی به ک، خودروهای کامپکت بود. برخلاف خواهر و برادر معروف معاصر خود، ماوریک به لطف یک موتور 4.9 لیتری V8 موجود که 210 ، بخار قدرت سالم داشت، عملکرد کمی داشت.

اما این نسخه نمی تواند شمع شرکت Greening Auto 1971 Maverick و فورد V8 7.0 لیتری توربوشارژ ظالمانه آن با قدرت 1200 ، بخار را نگه دارد. Maverick از زندگی واقعی دیجیتالی شد و به ،وان بخشی از جایزه به دلیل نامگذاری “بهترین نمایش” در جوایز SEMA GT 2018 در بازی قرار گرفت، اما نه قبل از رسیدن به سرعت 202.6 مایل در ساعت در سال 2019.

علاوه بر خودروهای جدید، به روز رس، GT7 همچنین دارای قابلیت جدیدی برای انجام تعویض موتور در GT Auto است. شما نمی تو،د به سادگی همه چیز را با LS تعویض کنید، زیرا این عملکرد به ،یب های از پیش تعیین شده وسیله نقلیه/موتور محدود می شود، اما ویژگی جدید Gran Turismo را هرچه بیشتر به تکرار مسابقات در دنیای واقعی نزدیک می کند.

آلفارومئو جولیا اسپرینت GT Veloce 1967

آلفارومئو جولیا اسپرینت GT Veloce یکی از معروف ترین و مطلوب ترین خودروهای اسپرت این خودروساز است. جولیا اسپرینت GT Veloce از ،مت جلویی با دماغه پله‌ای متمایز تا موتور چهارگانه خطی 1.6 لیتری آن به یک ک،یک فوری تبدیل شد. استایل ظریف و برازنده آن یک موتور 105 ، بخاری را پنهان می کند، که ممکن است تا زم، که وزن خودرو را در حدود 2100 پوند به یاد نیاورید، زیاد به نظر نمی رسد، و وزن س، هم در لذت بردن از خط مستقیم و هم در هندلینگ بسیار سودمند است. اگرچه جولیای امروزی ممکن است کاملاً نامرتبط باشد، اما همچنان اشتیاق نسل قبلی خود را برای رانندگی حفظ کرده است.

آلفارومئو جولیا اسپرینت GT Veloce 1967
نیسان اسکای لاین GT-R نیسمو 1990

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.