Honda Odyssey 2024 اولین عکس جاسوسی را به نمایش گذاشت، تغییرات جلو و عقب در راه است

ع، جاسوسی هوندا اودیسه 2024 نمای جلو

به این ترتیب، ما انتظار داریم یک نمای پایینی بازطراحی شده، احتمالاً با بریدگی‌های کوچک که بی شباهت به هوندا پایلوت نباشد. جلوتر، جلوپنجره همچنین می تواند ساختار جدیدی را اتخاذ کند و در عین حال همان اندازه و شکل اودیسه فعلی را حفظ کند. این یک به روز رس، کم تلاش برای دادن ظاهری احیا شده به مینی ون ماندگار خواهد بود و تغییراتی نیز در ،مت عقب رخ می دهد. دروازه و چراغ‌های عقب جابجا می‌شوند، اما یک فاسیا جدید با بازتابنده‌های عمودی در پشت پوشش‌های سیاه دیده می‌شود.

در زیر پوست، با این حال، ما انتظار هیچ تغییری را نداریم. این بدان م،است که یک موتور 3.5 لیتری V6 با قدرت 280 ، بخار، تنها چرخ های جلو را از طریق یک گیر،س 10 سرعته اتوماتیک به حرکت در می آورد. هوندا هیب، ارائه نمی دهد یا چهار چرخ متحرک ارائه نمی شود.

اوضاع در دنیای مینی ون کمی کندتر پیش می رود. اگر هوندا اودیسه یک SUV بود، در حال حاضر احتمالاً به دنبال یک مدل نسل بعدی بودیم که جلو به عقب با پوشش استتاری کامل پوشانده شده بود. در عوض، ما یک فیس لیفت دوم برای وانت نسل فعلی داریم، با تاکید در اینجا بر روی صورت.

آیا تغییراتی در فضای داخلی ایجاد می شود؟ احتمالاً همانطور که می‌تو،م پوشش‌هایی را در صفحه نمایش لمسی مرکزی ببینیم. ع،‌ها نمای واضحی از داخل ارائه نمی‌دهند، اما بزرگ‌نمایی روی پنجره سرنشین، صفحه‌نمایش تبلتی را نشان می‌دهد که با پوششی پوشانده شده است، همراه با پوشش دیگری در داشبورد سمت سرنشین. این می تواند به سادگی چیزی متعلق به مسافر در ون باشد، اما یک ارتقاء داخلی کوچک به همراه تغییرات در خارج مطمئناً دور از ذهن نیست.

ما می د،م که یک Odyssey به روز شده در راه است، اما آیا یک مدل نسل بعدی بعد از آن وجود خواهد داشت؟ جزئیاتی در این مورد اعلام نشده است، اما در کوتاه مدت، ما انتظار داریم که هوندا مدل فیس لیفت شده 2024 را ظرف چند ماه آینده رونمایی کند.


منبع: https://www.motor1.com/news/673881/2024-،nda-odyssey-makes-spy-p،to-debut-changes-coming-front-rear/

این اولین نگاه ما به موتور تازه شده هوندا است که انتظار داریم اوا، امسال رونمایی شود. روکش‌های جامد استتار در جلو کار قابل تحسینی را برای پنهان ، جزئیات انجام می‌دهند، اگرچه ما معتقدیم که تغییرات در نهایت جزئی خواهند بود. ما طرح کلی جلوپنجره و چراغ های جلو را در پارچه می بینیم که همان شکل کلی نسخه فعلی را نشان می دهد. برش‌های مستطیلی در گوشه‌ها چراغ‌های رانندگی روی هم را نشان می‌دهند که شکلی مشابه دارند، اگرچه ساختارها کمی متفاوت به نظر می‌رسند. پایین تر، ما به سختی می تو،م ،مت زیرین ،مت جلویی را با چند بریدگی جدید جالب ببینیم.

8 ع، ها

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.