Naughty Bear Run For Freedom After Getting Inside SUV را ببینید

مطمئناً این اولین بار نیست که ما ،س ها را در داخل وسایل نقلیه می بینیم. مبادا فراموش کنیم زن شجاعی که از صدای معتبر مادرش برای تعقیب ،س از جی ام سی سیرا دنالی استفاده می کند، اما آیا این روش هوشمندانه ای برای مق، با ،س ها است؟ ما با ایالت ک،ادو که مطمئناً ،س‌ها در آنجا فراوان هستند، بررسی کردیم.

با ورود به ماه های تابستان، ،س ها بسیار فعال خواهند بود. همه در آنجا امن بم،د


منبع: https://www.motor1.com/news/671438/see-naughty-bear-run-freedom-stuck-inside-suv/

بهترین دفاع در وهله اول دور نگه داشتن ،س هاست، ی،ی همیشه درها را قفل کنید. آن‌ها به اندازه کافی باهوش هستند که از دستگیره‌های در استفاده می‌کنند، و اگر غذای خوشمزه داخل آن باشد، ،س‌ها می‌توانند آن را بو کنند. غذا را در ماشین نگه ندارید، یا اگر در کمپینگ هستید، پارک های ک،ادو و حیات وحش (CPW) توصیه می کند آن را در قفسه های ضد ،س و دور از ماشین ها و چادرها نگهداری کنید.

برخورد بین وسایل نقلیه و حیات وحش به ندرت پایان خوبی دارد، اما این ویدیو حداقل پایان خوشی را برای موجودات گوشتی و خونی ارائه می دهد. متأسفانه در مورد فضای داخلی این نسل سوم تویوتا راو4 که یک ،س سیاه جوان برای چند ساعت ناخواسته در آن اقامت گزیده است، نمی توان چنین گفت. و برای چرت زدن نبود.

ع،‌های فیس‌بوک RAV4 را نشان می‌دهد که اساساً در داخل آن تخلیه شده است. داشبورد پاره شد، سربرگ پاره شد، صندلی‌ها تکه تکه شدند، همه اینها علاوه بر ش،ته شدن شیشه جلو و باز شدن کیسه‌های هوا. احتمالاً ،س مدت زیادی در آنجا بوده و مشتاق فرار بوده است. طبق پست فیس بوک، وسیله نقلیه به ،وان خسارت کلی توسط بیمه نوشته شده است.

برخورد با ،س ها

اگر یک ،س در حال حاضر در محل است (یا هر حیوان خطرناک و وحشی برای آن موضوع) بهتر است ابتدا با مقامات تماس بگیرید. اگر تهدیدی فوری وجود داشته باشد، CPW به مردم توصیه می کند نه بچرخ و بدو صداهای بلند ایجاد کنید، دستان خود را تکان دهید، هر چیزی که خود را بزرگ و ترسناک نشان دهد. ،س‌ها معمولاً انسان‌ها را به ،وان منابع غذایی در نظر نمی‌گیرند، اما یک کیسه چیپس در داخل یک وانت وانت قفل نشده، میان‌وعده نیمه‌شبی است که منتظر وقوع است.

به دلایلی که باید واضح باشد، هیچ ، داخل نشد یا حتی دری را باز نکرد. در عوض، به مقامات اطلاع داده شد و یک افسر پلیس حفاظت از محیط زیست در حدود 90 دقیقه برای کمک ظاهر شد. نسبتاً هوشمندانه، یک طناب به دستگیره در بسته شده بود تا بتوان آن را از ایمنی وسیله نقلیه دیگری باز کرد. پس از چند لحظه، ،س بیرون پرید و با سرعت از آنجا دور شد و به نظر نمی‌رسید که هیچ‌کدام از اینها سایش داشته باشد. دقیقاً مشخص نیست که این موجود چه مدت در داخل بوده است. نظرات روی این ویدیو می‌گویند که قفل SUV باز شده و ،س در طول شب وارد آن شده است.

اخیراً از طریق YouTube به اشتراک گذاشته شده است ViralHogاین حادثه در 6 ژوئن در روستایی ویرجینیا رخ داد. طبق توضیحات ویدئویی، مالک خودرو حدود ساعت 10 صبح به وقت محلی به بیرون رفت و با نزدیک شدن متوجه باز شدن کیسه های هوا و ، خوردن شیشه جلو شد. آن وقت بود که ،س در داخل دیده شد و به سمت پنجره رفت. ما تصور می کنیم که آن لحظه کاملاً یک فیلم ترسناک بود، اما به لطف یک پست فیس بوک از Mindy Maine، نیازی به تصور نداریم. در یک کلمه، ykes

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.