Nissan Rogue Sport سال آینده حذف می شود: گزارش

28 ع، ها


منبع: https://www.motor1.com/news/607272/nissan-rogue-sport-axed-2023/

در همین حال، در اروپا، نیسان نسل جدید قشقایی را در سال 2021 روانه بازار کرد. این قشقایی کمی بزرگتر از مدل قبلی خود است و دارای طیف جدیدی از موتورها، از جمله پیشرانه هیب، جدید است. در آن زمان تصور می شد که قشقایی جدید به نسل دوم Rogue Sport تبدیل شود اما به نظر می رسد که این فرضیات اشتباه بوده است.

نیسان تقاضای من،ی برای ماشین های سواری خود دارد، اما به نظر می رسد یکی از اعضای این مجموعه به زودی بازنشسته شود. طبق گزارش‌ها، Rogue Sport قدیمی تا پایان سال جاری بدون هیچ جایگزینی مستقیم در افق، از تولید خارج خواهد شد. نیسان پیش از این به فروشندگان خود اعلام کرده بود که تولید این کراس اوور متوقف خواهد شد.

Nissan Rogue Sport SL 2020

“با Rogue کاملاً جدید و Kicks که اخیراً دوباره طراحی شده است، ما به پوشش این بخش از [the] اسکات شرلی، معاون نیسان، در نامه ای که به نمایندگی ها ارسال شده است، توضیح داد: “ما همچنین می تو،م منابع بیشتری را در چرخه عمر خودروهای فعلی و محصولات نسل بعدی خود سرمایه گذاری کنیم.”

Rogue بزرگتر اخیراً با سوار شدن بر یک پلت فرم جدید و دارای بسیاری از فناوری های جدید اصلاح شده است. سال گذشته نیز با موتور سه سیلندر جدید ارتقا یافت. کی،، کراس اوور سطح پایه نیسان در آمریکا، قرار است در سال 2024 بازطراحی شود.

اخبار خودرو به نقل از یادداشتی که برای نمایندگی های نیسان ارسال شده است، که شامل اطلاعاتی مبنی بر توقف تولید روگ اسپورت در دسامبر سال جاری است. این مدل برای چند ماه دیگر در دسترس باقی خواهد ماند تا اینکه موجودی نمایندگی در اوایل سال آینده تسویه شود. این خودروساز تا سال 2033 از قطعات پشتیب، خواهد کرد. Kicks and Rogue به طور موثر جایگزین Rogue Sport در این محدوده خواهند شد.

Rogue Sport در سال 2017 در ایالات متحده به ،وان یک نسخه کمی تغییر یافته از نیسان قشقایی اروپا عرضه شد. این خودرو که در زیر Rogue قرار داشت، جایگزین مقرون به صرفه‌تر و کوچک‌تری برای SUV بود، اما زم، که Kicks به بازار عرضه شد، اساساً بخش بزرگی از فروش Rogue Sport را با شخصیت جوان خود، فضای داخلی تقریباً جادار و قیمت پایین‌تر از بین برد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.