Nissan Z در مقابل VW Golf R Drag Race شاهد یک برنده رانش زمین است

پس از آن، گلف R می تواند بیش از دو نفر را با فضای کافی برای بار در خود جای دهد، بنابراین در صورت ،ید متقابل بین این دو، این نکته دیگری است که باید در نظر بگیرید.

البته باید چند نکته را در نظر گرفت. اما اگر می‌خواهید بد،د کدام یک در یک خط مستقیم سریع‌تر است، این مسابقه کشیدن از طرف سام کارلژیون در یوتیوب یک برنده واضح را به شما نشان می دهد. حتی بهتر از آن، ویدیوی مسابقه درگ بالا دارای هر دو حالت استارت ایستاده و غلتشی است که باید به نحوی مزیت کشش یک خودرو را در اینجا نسبت به دیگری جبران کند.

در فرض یک مسابقه درگ ایستاده، فول، واگن گلف R دارای مزایای چشمگیری نسبت به نیسان Z است. دارای پیشرانه تمام چرخ است و تقریباً 200 پوند (90 کیلوگرم) س،تر از کوپه اسپرت نیسان است.

تصور کنید در حال ،ید یک خودروی اسپرت هستید و حدود 40000 دلار در اختیار دارید. شما با دو گزینه روبرو هستید: فول، واگن گلف R مبتنی بر Mk8 Golf یا جدیدترین نیسان Z. کدام یک را انتخاب می کنید؟

نتیجه؟ خوب، اجازه دهید بگوییم که VW Golf R هیچ شانسی در برابر Z در هر دو مسابقه درگ استارت ایستاده و حرکتی نداشت. با وجود چرخش های زیاد، Z موفق شد گلف R را با اختلاف قابل توجهی ش،ت دهد.

با این حال، نیسان Z به طور قابل توجهی قدرتمندتر از گلف R است. با یک توربو دوقلوی 3 لیتری V6 در زیر کاپوت که 400 ، بخار قدرت (298 کیلووات) و 350 پوند فوت (475 نیوتن متر) گشتاور دارد، در عقب چرخ محرک Z 85 ، بخار (63 کیلووات) قدرتمندتر و 40 پوند فوت (54 نیوتن متر) گشتاورتر از هات هاچ فول، واگن است.

35 ع، ها

برای بدتر شدن اوضاع برای فول،‌واگن، گلف R در اینجا با شیفت دستی 6 سرعته عرضه می‌شود که به این م،ی است که عملکرد آن در یک خط مستقیم تحت تأثیر مهارت ،ی که پشت تی، قرار دارد، خواهد بود.


منبع: https://www.motor1.com/news/620241/nissan-z-volkswagen-golf-r-race/فول، واگن گلف R 2022 نسخه ایالات متحده در جاده

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.