Opel Combo Life Spy Photos Capture Van Hiding Fascia Refreshed Front

اوپل پشت وانت را کاملاً در معرض دید قرار داد زیرا چیزی را تغییر نداد. این خودروساز در حال حاضر هیچ به روز رس، در پشت گوشی انجام نمی دهد. سپر عقب و چراغ‌های عقب بدون تغییر باقی می‌مانند و یک اسپوی، کوچک سقفی همچنان اسپرتی را به Combo Life اضافه می‌کند.

Combo Life بر روی پلتفرم PSA EMP2 سوار می شود که دارای پیشرانه های برقی و کاملاً الکتریکی است. با این حال، اوپل در سال 2022 به فقط نسخه سواری را به ،وان Combo-e برقی بفروشید و انواع تغییر نام تجاری آن در اروپا به مشتریان فردی، ارائه پیشرانه های احتراق در کشورهای خارج از اتحادیه اروپا. شرکت می خواهد تا سال 2028 به یک برند کاملاً الکتریکی در اروپا تبدیل شود.

این برند یکی از ده‌ها شرکت Stellantis است، شرکت جدیدی که از ادغام PSA Group و Fiat Chrysler Automobiles در سال 2021 شکل گرفت. این اتفاق چند سال پس از ،ید Opel و Vauxhall از جنرال موتورز توسط گروه PSA رخ داد. استلانتیس مدت کوتاهی پس از ادغام گفت که هر برندی فرصتی برای موفقیت خواهد داشت. در اوا، سال 2022، این شرکت گفت که ادغام تا کنون برای همه برندها خوب عمل کرده است.


منبع: https://www.motor1.com/news/673184/opel-combo-life-spy-p،tos-van-refreshed/

6 ع، ها

استایل به روز شده ون باید شامل ارتقاء پیشرانه الکتریکی Combo-e Life باشد. اوپل احتمالا ظرفیت باتری را افزایش خواهد داد و برد را بهبود خواهد بخشید، که در حال حاضر بر اساس WLTP اروپا در 177 مایل (285 کیلومتر) قرار دارد. ما انتظار نداریم که این برند بقیه گزینه های پیشرانه خط تولید را به طور قابل توجهی به روز کند.

اوپل تغییرات اساسی در ون ایجاد نمی کند، بنابراین باید به زودی شاهد معرفی آن باشیم. مشخص نیست چه زم، این اتفاق خواهد افتاد، اما اگر قبل از پایان سال اتفاق بیفتد، تعجب نخواهیم کرد. Combo در اوا، سال 2019 به فروش رسید و قرار است در اواسط چرخه به‌روزرس، شود.

اوپل با استقرار در خانه جدید خود با Stellantis، برنامه های بزرگی دارد. جانشین گرندلند این برند، همزمان با تلاش‌هایش برای تبدیل شدن به یک برند کاملاً الکتریکی در چند سال آینده، به یک خودروی الکتریکی با باتری سوار بر پلت‌فرم STLA Medium تبدیل خواهد شد. قبل از اینکه این اتفاق بیفتد، اوپل ون Combo Life را که اخیراً با پوشش استتار جاسوسی شده بود، به روز خواهد کرد.

سپر جدید زیر یک جلوپنجره بازطراحی شده قرار خواهد گرفت. دشوار است که بگوییم رشد خواهد کرد یا کوچک می شود، اما هر چه اوپل تصمیم بگیرد، خودروساز آن را با چراغ های جلوی اصلاح شده با گرافیک داخلی جدید احاطه خواهد کرد.

ع، های جاسوسی Opel Combo-e Life تازه شده

همه تغییراتی که اوپل انجام خواهد داد در ،مت جلوی ون است، اما هنوز نمی‌خواهد آنها را ببینیم. Combo از پوشش ضخیم روی فاسیا و سپر استفاده می کند و طراحی جدید را پنهان می کند. حتی با درپوش، می‌تو،م ورودی‌های هوای تغییر یافته را در لبه‌های بیرونی سپر جلو که چراغ‌های مه شکن را نیز در خود جای داده‌اند، ببینیم.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.