Toyota Supra Drag Racing Challenger Hellcat یک مبارزه خوب انجام داد

از سوی دیگر، سوپرا در ایالات متحده با دو گزینه موتور عرضه می شود: یک موتور پایه 2.0 لیتری چهار سیلندر با قدرت 255 ، بخار و یک موتور 3.0 لیتری شش سیلندر خطی قدرتمندتر که 382 ، بخار قدرت تولید می کند. این تقریباً نیمی از چیزی است که Hellcat ارائه می دهد، اما سوپرا س، تر است و 4001 پوند (1814 کیلوگرم) وزن دارد.

تویوتا سوپرا همیشه محبوب جامعه JDM بوده است، حتی اگر آ،ین نسل، که بر پایه BMW Z4 ساخته شده است، همه افراد ناب را کاملاً متقاعد نکرده است که ارزش پوشیدن نشان سوپرا را دارد، تا حدی به این دلیل که حتی این ارزش را ندارد. ساخته شده در ژاپن، بلکه در اتریش.

Hellcat با یک موتور 6.2 لیتری V8 عرضه می شود که کمتر از 717 ، بخار قدرت تولید می کند که از طریق یک گیر،س هشت سرعته اتوماتیک به چرخ های عقب فرستاده می شود. همچنین وزن آن 5450 پوند (2472 کیلوگرم) است، بنابراین دقیقاً س،‌ترین خودروی جهان نیست، اما با این حال، ضرب المثل قدیمی «جایگزینی برای جابه‌جایی وجود ندارد» باید در اینجا به خوبی اعمال شود.

ما نمی د،م که آیا خودروهای موجود در ویدئو موجود هستند یا اصلاح شده اند، اما فکر می کنیم که اگر رانندگان در هنگام پرتاب خارج از خط کمی دقت بیشتری می ،د، نتیجه هر دو مسابقه می توانست متفاوت باشد.

دو مسابقه در این ویدیو وجود دارد که هر کدام یک سوپرای مدرن را در برابر یک چلنجر هلکت مدرن قرار می‌دهند. و در نگاه اول، به نظر می رسد که آمریکایی ها با توجه به برگه های مشخصات، تویوتا را محو خواهند کرد.

شما چی فکر میکنید؟ به بخش نظرات زیر بروید تا نظرات خود را در مورد این نبرد مدرن داخلی در مقابل واردات به ما بگویید.


منبع: https://www.motor1.com/news/673617/toyota-supra-vs-dodge-challenger-،cat-drag-race-video/در عین حال، دوج چلنجر، به ویژه در تریم هل کت، به ،وان یک ماشین عضل، مدرن آمریکایی، با موتور V8 در زیر کاپوت و ظاهری تهدیدآمیز دیده می شود. اما همانطور که مردم در دهه‌های 1990 و 2000 با A80 سوپرای افسانه‌ای نسل قبلی مسابقه می‌دادند و با دوج وایپر و فورد موستانگ SVT کبرا رقابت می‌،د، ویدیوی تعبیه‌شده در بالای این صفحه نشان می‌دهد که یک رویارویی مدرن بین داخلی و وارداتی چگونه به نظر می‌رسد. .

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.