TruckHouse BCR Camper یک خانه کوچک فیبر کربنی با چرخ های 40 اینچی است

تامین انرژی همه چیز در صورت عدم دسترسی به منبع اصلی، یک بانک باتری لیتیومی است که از طریق یک پلت فرم سوئیچینگ دیجیتال حالت جامد مدیریت می شود. در مورد توالت، سازنده BCT سه گزینه برای خانه متحرک لو، خود ارائه می دهد: کاست، فلاش خشک یا کمپوست.

کمپر چهار فصل خارج از ش،ه توسط AEV Prospector XL مبتنی بر Ram 3500 راه اندازی شده است که می تواند در پیکربندی کابین معمولی یا کابین خدمه سفارش داده شود و دارای تایرهای 40 اینچی، سپر جلوی فولادی مهر و موم شده است که می تواند وینچ را در خود جای دهد. با ظرفیت تا 20000 پوند، بالابر تعلیق 3 اینچی و ورودی هوای بالا، در میان سایر حالت‌های آفرود گرا.

با یک بدنه کربن مونوکوک تزریق شده با خلاء که از طریق سیستم نصب بدون پیچش تقویت شده با فیبر کربن به شاسی کامیون متصل می شود، خانه در حال پخش BCR دارای یک سیستم آیرودینامیکی به اصطلاح HiPR Foils در ،مت بالایی کابین است که هوا را مجاز می کند. برای عبور از کناره های سازه، کاهش کشش و بهبود کارایی در سرعت های بالا.

با این نوع پول، صاحبان BCR جدید یک فضای داخلی فضای باز با ارتفاع تا شش فوت و شش اینچ، یک غذاخوری U شکل در عقب و اتاقی برای حدا،ر چهار بزرگسال دریافت خواهند کرد. گالی شامل یک اجاق گاز القایی، یک اجاق گاز/مایکروویو، یک سینک جادار، و یک ،یب یخچال و فریزر دو کشو درجه دریایی است. همچنین یک دفتر کاملا مجهز برای کار از راه دور در حال حرکت وجود دارد.

دیو هریتون، مدیرعامل و موسس AEV گفت: این سیستم شبیه پرده‌های هوا است که در ا،ر وسایل نقلیه مدرن برای کنترل هوای اطراف چرخ‌های جلو استفاده می‌شود، در این مورد، ما می‌تو،م هوای خارج از دو طرف کابین را کنترل کنیم.

TruckHouse BCR هنوز در مرحله نمونه اولیه است و تحویل آن در بهار 2024 آغاز می شود، اما مشتریان می توانند مبلغ 10000 دلار برای رزرو خانه لو، خود روی چرخ ها بگذارند.

قیمت نهایی هنوز تعیین نشده است، با توجه به اینکه هنوز در حال توسعه است، اما TruckHouse می گوید که اولین محصول آن، BCT مبتنی بر تویوتا تاکوما که در سال 2021 عرضه شد، قیمتی در حدود 350000 دلار داشت.

TruckHouse BCR فیبر کربن کمپر

همه می دانند که اگر می خواهید به طور منظم از سکوت فضای باز لذت ببرید، به دور از همهمه و شلوغی یک کابین کوچک در میانه ناکجاآباد می سازید یا می ،ید.

اما رفتن به این مسیر به این م،ی است که شما فقط به یک مکان گره خورده اید، بنابراین چه کاری می تو،د انجام دهید تا کابین کوچک در جنگل را با توانایی رفتن به هر جایی که دلتان می خواهد ،یب کنید؟

TruckHouse در سال 2019 در Sparks، نوادا تأسیس شد و اولین محصول خود را با نام کمپر BCT مبتنی بر تویوتا تاکوما در سال 2021 روانه بازار کرد که از کمپینگ های جمع و جور 4×4 دهه 1980 الهام گرفته شده بود.


منبع: https://www.motor1.com/news/674727/truck،use-bcr-carbon-fiber-camper-ram-3500/

خب، افراد TruckHouse که در کمپینگ‌های با کلید در دست تخصص دارند، ممکن است با مدل جدید BCR خود که در بالای خودروهای آمریکایی ا،پدیشن (AEV) Prospector XL قرار دارد، که یک مدل اصلاح‌شده و تقویت‌شده است، پاسخ دهند. نسخه کامیون Ram 3500 4×4.

مت لیندر، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران TruckHouse، گفت: «مشتریان خود را بیشتر، دورتر از مسیر، دورتر از دیگران و دورتر از یکنواختی زندگی روزمره است. “ماهیت مستقل BCR به مشتری ما اجازه می دهد حتی زم، که مقصد، چارچوب زم، یا برنامه سفری وجود ندارد، با اطمینان سفر کند.”

3 ع، ها

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.