VW Golf R با موتور پنج سیلندر 600 اسب بخاری به نظر می رسد مانند گروه B Heavenیک لحظه چشمان خود را ببندید. بدیهی است که اکنون نه، اما پس از خواندن این مقاله. قبل از انجام این کار، روی پخش ویدیوی بالا کلیک کنید و خود را در یکی از مراحل سرد رالی مونت کارلو 1984 تصور کنید. صدای یک موتور پنج سیلندر به طرز مضحکی تقویت شده به سختی شنیده می شود، اما وقتی والتر رورل و کریستین گیستدورفر از کنار خودروی رالی آئودی S1 کواترو گروه B به سختی تحت کنترل هستند، به سرعت اوج می گیرد.

در واقع، ویدیو را چند ث،ه جلوتر پخش کنید و سپس روی play کلیک کنید گوش دادن به این فول، واگن گلف R آماده‌ی مسابقه‌ای که با سرعت تمام می‌رود، ممکن است شما را به گذشته برگرداند، به لحظه‌ای که توربوشارژر پنج خطی بر صحنه مسابقات جه، حکمر، می‌کرد. بله، پنج سیلندر معروف آئودی از روزهای وحشی مسابقات رالی گروه B مدل‌های زیادی را به ارمغان آورده است، اما هر بار که یکی از آن‌ها را در یک محیط عملکردی می‌شنویم، کواترو قدیمی و درشت را در چشمان خود می‌بینیم که در مراحل طی می‌کند.

تقریباً 40 سال است که فوروارد کنید، و ما این گوشه‌های تهاجمی Golf R را در کوه‌نوردی Alpe del Nevegal 2022، واقع در شمال ایتالیا، داریم. این مدل که توسط LM Tech و Aereus Squadra Corse ساخته شده است، یک مدل Mk7 است که از چهار سیلندر موجود خود برای یک I5 با منبع آئودی با قدرت بیش از 600 ، بخار (447 کیلووات) صرف نظر می کند. با توجه به توضیحات ویدیو از MattyB727 – فیلم ماشین در یوتیوب، کیت بدنه کربنی یک خودروی مسابقه ای Golf GTI TCR نیز دارد. به طور شگفت انگیزی، گفته می شود که سیستم چهار چرخ متحرک و گیر،س DSG از تج،ات گلف R موجود هستند، اگرچه به زودی ارتقاء داده می شود.

با توجه به آنچه در ویدیو می بینیم، به نظر می رسد که تمام اجزای مک،کی به خوبی کار می کنند. تقریباً به مدت سه دقیقه با ما به بهشت ​​خودرویی ناب برخورد می‌شود – ویدیوی کنار مسیر که VeeDub با ذوق و شوق به گوشه‌ها و فوراً برخورد می‌کند. هیچ صدایی، هیچ آهنگ موسیقی، و هیچ برش ناخواسته ای از موقعیت های مختلف دوربین وجود ندارد. این فقط ماشین، مناظر و یک موسیقی متن احتراق داخلی است که باید برایش جان داد.

راستش، ما هیچ ایده ای نداریم که آیا راننده برنده این رویداد شده است یا خیر. ما فقط می د،م که برای لذت بردن از این سواری هیجان انگیز پنج سیلندر به اوج، برنده هستیم.


منبع: https://www.motor1.com/news/602307/vw-golf-r-600-hp-group-b/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.